Anabilim, Öğretmenler Gününü Görkemli Bir Geceyle Kutladı!

Öğretmenler Günü Anabilim Eğitim Kurumlarında birçok özel etkinlikle kutlandı. Günün ilk saatleri, Okul Aile Birliği tarafından, Anabilimin öğretmenleri adına LÖSEV, Lösemili Çocuklar Vakfı’na yaptığı değerli bağışın duygulu anlarıyla başladı. Eğlencenin ve coşkunun dorukta olduğu, Anabilim öğrencilerinin hazırlayıp organize ettiği, Anabilimin “En”lerinin seçildiği Oscar Töreniyle devam etti. Bu özel günün sonu, Anabilim Eğitim Kurumlarının, Anabilimin incilerini yetiştiren öğretmenlerini Kozyatağı Hilton’da ağırladığı görkemli bir geceyle tamamlandı.


Öğretmenler günü coşkusu, tüm kampüslerinde çeşitli etkinliklerle kutlanan Anabilim Eğitim Kurumlarında, 24 Kasım sabahı, öğretmenleri duygulandıran anlamlı bir hediye ile başladı. Anabilim Okul Aile Birliği, “Bir çocuğun gülümsemesi öğretmenlerimizin gülümsemesidir.” felsefesinden yola çıkarak, Anabilimin tüm öğretmenleri adına LÖSEV, Lösemili Çocuklar Vakfı’na bağışta bulundu. 24 Kasım sabahı Anabilimin Öğretmenleri için yapılan anlamlı bağışı, kendilerine özel hazırlanmış mesaj kartlarında yazan “Bir çocuğun gülümsemesinden daha değerli bir hediye bulamadık, adınıza LÖSEV’e bağışta bulunduk, Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun.” mesajıyla öğrenen Anabilimin öğretmenleri duygulu anlar yaşadılar.  


Günün ilerleyen saatlerinde Anabilimin Öğretmelerini bu defa öğrencilerinin hazırladığı sürpriz Oscar töreni karşıladı. Anabilimin En Fenomen, En Şık, En Disiplinli, En Sevecen, En Babacan, En Anaç öğretmenlerinin öğrencilerin oylarıyla seçildiği törende, öğretmenler kendileri için hazırlanan oscarlarla ödüllendirildiler.


Günün sonunda Anabilim Eğitim Kurumları, Anabilimin İncilerini yetiştiren öğretmenlerini görkemli bir geceyle ağırladı. Anabilim Öğretmenleri, İcra Kurulu Üyeleri, Cumhuriyet Gazetesi yazarı Ceylan Adanalı ve Marmara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Yrd.Doç.Dr. Oktay Aydın’ın da katılım sağladığı gece, Kozyatağı Hilton’da gerçekleştirildi. Gece Anabilimin 30 yıllık öyküsü boyunca desteklerini esirgemeyen öğretmenleri için hazırlanan plaketlerin takdim törenine sahne oldu. Özel gecenin başında düzenlenen, Kıdem Plaket Töreni, 25. hizmet yılını kutlayan İngilizce Lise Zümre Başkanı Sema Dinçok’un, plaketini Anabilim Eğitim Kurumları Kurucusu Niyazi Kılıç’ın elinden almasıyla başladı.


Kıdem plaket törenine, Anabilim Eğitim Kurumları İcra Kurulu Başkanı Serkan Kılıç tarafından 10. Yıl hizmet plaketlerinin takdim edilmesiyle devam edildi. Serkan Kılıç plaket takdiminin ardından “Bir eğitim kurumu olarak sürekli gelişmenin anlamının ve değerinin farkındayız. Bu nedenle her yıl yeni projelerle ve yatırımlarla daha da büyüyerek, kurumumuzun hizmet kalitesini arttırmaya devam edeceğiz.” dedi. Anabilim Eğitim Kurumları İcra Kurulu Başkanı Serkan Kılıç konuşmasının devamında, “Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, aydınlık ve çağdaş nesiller yetiştirilmesinde emeği olan siz değerli öğretmenlerimize saygılarımızı sunar, sizin ve tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nüzü tebrik ederim.” Sözleriyle tüm öğretmenleri tebrik etti.


Anabilim Eğitim Kurumlarında 5. Hizmet yılını dolduran öğretmelere plaketleri, İcra Kurulu Üyesi Seda Zeynep Aytaçlı tarafından takdim edildi. Plaket töreninin ardından tüm kadronun yer aldığı geleneksel fotoğraf çekimi ile yaşanan mutlu anlar ölümsüzleştirilmiş oldu.


Gecenin ilerleyen saatlerinde geceye özel olarak hazırlanan pasta, Anabilim Eğitim Kurumları kurucusu Niyazi Kılıç, İcra Kurulu Başkanı Serkan Kılıç, İcra Kurulu Üyesi Seda Zeynep Aytaçlı, Okul Müdürleri, Okul Müdür Yardımcıları, Anaokulu Müdürleri ve Zümre Başkanları tarafından birlikte kesildi.


Bu özel gecede sahne alan Nil Müzik Orkestrası, geceye renk katarken, Anabilim Öğretmenleri gönüllerince eğlendiler.

Diğer Haberler

Anabilim ailesi yeni eğitim öğretim yılına keyifli bir başlangıç yaptı.
Güçlü kadrosu ve büyüyen yapısıyla eğitimde adından söz ettiren bir marka olan Anabilim Eğitim Kurumları, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılına keyifli bir başlangıç yaparak Ümraniye Kampüs bahçesinde ..

Devamı
Anabilim Eğitim Kurumları Binicilik Kulübü sporcularından “Engel Atlama Teşvik Yarışması”nda bir birincilik daha!
Anabilim Spor Kulübü, yetiştirdiği genç sporcularının başarıları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Gelecek dönemde Anabilim Spor Kulübü bünyesinde Akfırat Kampüsü’nde, yeni bir branş olarak aç..

Devamı
Geleceğin Anabilim Eğitim Kurumları Binicilik Kulübü sporcuları “Engel Atlama Teşvik Yarışması”nda birinci oldular!
Anabilim Eğitim Kurumları olarak çocuk gelişiminde sporun önemli bir yeri olduğu bilinciyle kurduğumuz ve sayısız başarıya imza attığımız Anabilim Spor Kulübü, bünyesine ekleyeceği Binicilik Branşın..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL