Yükleniyor
Kurucumuz

Kurucumuz

Eğitim, bir ülkenin geleceğini yapılandırma meselesidir. Bu nedenle eğitimi, nitelik ve nicelik yönünden yetersiz olan ülkelerin geleceğinin de parlak olması mümkün değildir. Ülkesini düşünen herkes için eğitim, hayatının en önemli konularından birisi olmalıdır.Bu duygularla 30 yıl önce Anabilim Eğitim Kurumları’nı kurarak çıktığımız yolda, bugün ‘geçmişten geleceğe köprü olma’ misyonuyla ülkemiz için hizmet veriyor olmanın haklı gururunu ve onurunu yaşıyoruz.Eğitim sektöründe seçkin bir yeri olan Anabilim Eğitim Kurumları, kurulduğu günden beri, Atatürkçü düşünceden taviz vermeyen, demokratik ve laik Cumhuriyet’in varlığından mutluluk duyan, modern ve çağdaş dünyanın temel değerlerine sahip çıkan bir çizgide yoluna devam etmektedir.Anaokulundan üniversiteye kadar her yaş grubuna eğitim hizmeti veren Anabilim Eğitim Kurumları, araştırma ve sorgulama becerileri güçlü, bilimsel düşünme gücüne sahip, bireysel yetenekleri gelişmiş, içinde yaşadığı topluma karşı sorumluluk duyan, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, ülke ve dünya gerçeklerine duyarlı bireyler yetiştirir.


Bir eğitim kurumu olarak, ‘sürekli gelişme’nin anlamının ve değerlerinin farkındayız. Bu nedenle eğitim yolculuğumuzun bugünkü aşamasında her yıl kurumumuzun hizmet kalitesini artıracak, yeni gelişmelere imza atacak olmanın heyecanı içinde çalışmalarımıza yenilerini ekliyoruz.


Uzun zamandır alanının profesyonelleriyle ve akademisyenlerle yapmış olduğumuz çalışmalar, kurumsal markamızın zirve yolculuğuna hız kazandırmıştır. Anabilim markası, ülke gerçeklerine duyarlı, sorunlara bilimsel ve evrensel çözümler üreten, eğitimdeki gelişmeleri sadece takip eden değil, aynı zamanda eğitime yön veren bir eğitim kurumu olarak önemli bir değer olmaya devam edecektir.

 

Niyazi Kılıç
Kurucu

İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Maltepe Kampüs
Başıbüyük Mah. Dinçerler Sok . No:5 A/B Blok Maltepe / İstanbul
Ataşehir Fen Teknoloji ve Anadolu Lisesi
Atatürk Mah. Girne Cad. No:6 Ataşehir / İstanbul
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL
Yenişehir Anaokulu
Site Mah, Atay Cad. No:88 Yenişehir / Ümraniye