Haberler

ÖĞRENCİMİZ METİN MERT KASAP TÜRKİYE TENİS ŞAMPİYONU
"07-15 Eylül tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen 12 yaş Türkiye Tenis Şampiyonasında, 8. Sınıf öğrencimiz Metin Mert Kasap, Çift Erkekler kategorisinde Türkiye Şampiyonu olmuştur."..

Devamı
İNANDILAR, BAŞARDILAR VE ÖDÜLÜ HAK ETTİLER
1956’dan beri dünyanın 168’den fazla ülkesinde uygulanan, 14-24 yaş aralığındaki tüm gençlerin katılabileceği bir kişisel gelişim programı olan “Edinburgh Dükü Uluslararası Gençlik Ödülü” programının ..

Devamı
ANABİLİM FEN TEKNOLOJİ VE ANADOLU LİSESİ İÇİN İLK ZİL ÇALDI!
Öğrenciler ve Öğretmenler yeni eğitim öğretim yılına yepyeni okullarında keyifli bir kahvaltı ile başlarken, açılış seramonisi birbirinden renkli görüntülere sahne oldu. Anabilim mezunlarının konuşm..

Devamı
Sistem Tanıtım Toplantıları'nda Velilerimizi Bilgilendirdik.
Önümüzdeki ders yılındaokulumuzda devam edecek uygulamalarıokul müdürlerimizin sunumları eşliğinde, ‘Sistem Tanıtım Toplantıları’ndavelilerimiz ile paylaştık...

Devamı
"1. Sınıf Velisi Olmak" Sunumları Verimli Geçti.
Anabilim Eğitim kurumları Rehberlik Birimi 1. Sınıf velilerimize ‘Okula Uyum’ başlıklı seminerlerini verdi. Tüm kampüslerde gerçekleşen ve bir saat süren sunumlarda; 1. sınıf başlangıcında yaşanıla..

Devamı
Okul Açılışı
Anabilim Eğitim Kurumlarında 2019-2020 eğitim öğretim yılı, Ümraniye, Sancaktepe ve Maltepe kampüslerimizde yapılan “Geleceğe Açılan Kapı” temalı törenlerle başladı. Törende okul bandomuz ve orkestr..

Devamı
En Anlamlı Yüzme Kampı Tamamlandı.
Kocaeli ilinde düzenlenen 12 kulüpten 280 sporcunun katıldığı, 30 Ağustos ZaferBayramı ve 26 Melek Anma Yüzme Yarışlarına (1999 depreminde kaybettiğimiz 26 yüzücü anısına), ‘Anabilim SporKulübü’32 spo..

Devamı
Ana Sınıfı ve 1. Sınıf Öğrencilerimiz, Okula İlk Adımlarını Attılar.
02-06 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz "Oryantasyon Haftası"na keyifle başladık. Oryantasyon programı kapsamında öğretmenleri ve öğrencileriyle tanışan miniklerimiz okula "Merhaba" demenin..

Devamı
Anabilim, "2019 Üniversitelere Geçiş Sınavları"nda (TYT-AYT) başarılı sonuçlar alarak üniversiteye gönderdiği öğrencileri ile gurur duyuyor!
Üniversitelere Yerleşme:Anabilim Anadolu Lisesi öğrencilerinin üniversiteye yerleşme oranı %93,33 olup 30 öğrencimizin %66,67’si yüksek başarı bursları ile vakıf üniversitelerine, %13,33'ü yurt dış..

Devamı
Öğrencimiz Ayçin Güzey, CoSpaces Öğrenci Elçiliği Programına Seçilen İlk Türk Öğrenci Oldu!
Öğrencilerini yaratıcı olma ve geleceğe hazırlama konusunda yetkilendirmek isteyen Anabilim Eğitim Kurumları’nda Artırılmış ve Sanal Gerçeklik gibi yıkıcı teknolojiler proje bazlı öğrenme ile müfre..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL