Yükleniyor

Haberler

Anabilim'in Dört Yenilmezi Belli Oldu!
2022 Dört Yenilmez Turnuvası Finali Anabilim Maltepe Kampüsü’nde gerçekleştirildi. Yarışmacılar, tüm rakiplerini eleyerek yenilmezlik unvanlarını almak için mücadele ettiler.2022 Yenilmezlerimiz:Manga..

Devamı
Artokul "Okuldayız Proje Yarışması'nda İkincilik Ödülü
Ponart firmasının Türkiye genelinde düzenlediği Artokul ‘’Okuldayız’’ Proje Yarışması’nda Renklerin Dansı projesi ile Maltepe Kampüsü öğrencileri Melis Bulut, Hande Mira Cide, Çağla Terkitavan, Zeynep..

Devamı
5. 6. 7. ve Lise Öğrencilerin Yıl Sonu Sergisi
Öğrencilerimiz Tuval üzerine akrilik boya ile yaptıkları çalışmalarında 5. Sınıf öğrencilerimiz Kurukafaları kendilerine özgün farklı farklı yorumlarken, 6. sınıf öğrencilerimiz de Afrika Sanatının mo..

Devamı
Anabilim Lisesi Müzikal Topluluğu Sahnede
Anabilim Fen-Teknoloji Lisesi ve Anadolu Lisesi Müzikal Tiyatro Topluluğu, pandemi nedeniyle 2 yıl ara verdiği çalışmalara 1 Kasım’da büyük bir heyecanla başladı. 2014 yılında kurulan ve bu yıl 6’ncıs..

Devamı
Anabilim Eğitim Kurumları olarak 2011 yılından bu yana yürütülen EKO OKUL çalışmaları bu yıl da yeşil bayrak ile taçlandırıldı.
Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı (FEE) tarafından yürütülen ve ülkemizde TÜRÇEV’in programlarından biri olan EKO OKULLAR programı okul öncesi ile ilk ve ortaokullarda çevre bilinci, çevre yönetimi ve s..

Devamı
7. Ulusal Tales Matematik Yarışması Final Sonuçları Açıklandı!
“7. Ulusal Tales Matematik Yarışması”nın birinci aşamasında başarı göstererek Aydın’da yapılan final sınavına katılan 7. sınıf öğrencimiz Ali Noyan Okumuş, Türkiye 40’ıncısı olmuştur. Öğrencimizi kutl..

Devamı
Liseler Arası Çevre Yarışması’nda Proje Kategorisinde En İyi Takım Çalışması Ödülü
Globalleşen dünyanın en önemli sorunlarından birisi olan çevre kirliliğine çözüm üretmek amacıyla Özay Günsel Çocuk Üniversitesi, Yakın Doğu Üniversitesi ve Fikret Yüksel Vakfı ortaklığında düzenlenen..

Devamı
TÜBİTAK 2204A Lise Öğrencileri, Proje Yarışması Finalinde Fizik alanında Türkiye 1’incisi!
53’üncüsü düzenlenen TÜBİTAK 2204A Lise Öğrencileri Proje Yarışması Finali 30.05.2022 Pazartesi - 02.06.2022 Perşembe tarihleri arasında Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenmiş ..

Devamı
Anabilimde Bahar Kermesi
Okul Aile Birliği’nin düzenlediği “Bahar Kermesi” Ümraniye, Sancaktepe ve Maltepe kampüslerimizde keyifli anılarla sonlandı. Okul Aile Birliğimize, desteğini esirgemeyen veli ve öğretmenlerimize teş..

Devamı
Tzv Türkiye Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonası Final Sonuçları Açıklandı!
Türk Zekâ Vakfının düzenlediği ve TÜBİTAK'ın desteklediği "Türkiye Okullar Arası Zekâ Oyunları Şampiyonası" Türkiye Finalleri Sınavı'nda: Halid Sefa Çekin, Kaan Esman, Ali Giray Yeşilyurt’tan oluşan 3..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Maltepe Kampüs
Başıbüyük Mah. Dinçerler Sok . No:5 A/B Blok Maltepe / İstanbul
Ataşehir Fen Teknoloji ve Anadolu Lisesi
Atatürk Mah. Girne Cad. No:6 Ataşehir / İstanbul
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL
Yenişehir Anaokulu
Site Mah, Atay Cad. No:88 Yenişehir / Ümraniye