Yükleniyor

Haberler

Türkiye Matematik Yarışması'nda Üstün Başarı
Türkiye Matematik Yarışması 2021 Finaline katılan öğrencilerimiz Türkiye dereceleri ile bizleri gururlandırdı. Üstün başarı elde eden öğrencilerimizi tebrik ediyoruz...

Devamı
GSLMUN'21’den Ödül
Anabilim Fen Teknoloji Lisesi 11. sınıf öğrencisi Can Sarı, 23-26 Aralık tarihleri arasında Galatasaray Lisesi’nde düzenlenen Model United Nations programına katıldı. Program boyunca sözlü ve yazılı a..

Devamı
Anabilim, 4 projeyle TÜBİTAK Yarışması’nda bölge finalinde
Her yıl TÜBİTAK yarışmalarında birçok alanda Türkiye birinciliğinden dünya birinciliğine kadar uzanan başarılar elde eden Anabilim, bu alanda otorite olduğunu bir kez daha belgeledi. 15. TÜBİTAK Or..

Devamı
Anabilimli Gençlerin Gümüş Ödül Coşkusu!
Gençlere kişisel gelişim imkânı sunan “Edinburgh Dükü Uluslararası Gençlik Ödülü” programının XXII. Gümüş Ulusal Ödül Töreni, 23 Aralık'ta İstanbul Karaköy Novotel’de gerçekleşti.Birçok okulun katı..

Devamı
Anabilimli öğrenciler, can dostlarını unutmuyor!
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px Calibri}span.s1 {font-kerning: none}span.s2 {font-kerning: none; color: #1e497d}Anabilim Anadolu Lisesi ve Anabilim Fen Teknoloji Lisesi öğrencileri..

Devamı
“Hoş Geldin 2022” Sürprizi!
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 11.0px Calibri}span.s1 {font-kerning: none}Anabilim Eğitim Kurumlarında yeni yıl coşkuyla kutlandı. Ümraniye, Sancaktepe ve Maltepe Kampüslerimizde yeni yı..

Devamı
Engelliler İçin Kapak Seferberliği
Sosyal sorumluluk projelerine destek veren Anabilim Eğitim Kurumları, Okul Aile Birliği ile birlikte engelliler için kolları sıvadı. Öğrencilerimiz, Fen Bilimleri Zümresi öncülüğünde engellilere ücret..

Devamı
İstanbul Bilim Olimpiyatları’nda bronz madalya kazandık
Anabilim Eğitim Kurumları, temel bilimlerde yetenekli öğrencilerin keşfedilmesini ve geliştirilmesini amaçlayan İstanbul Bilim Olimpiyatları’nda büyük bir gurur yaşadı. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürl..

Devamı
Bilim olimpiyatları'nda ikinci aşamadayız
Öğrencilerin temel bilimlere olan ilgisini artırmak amacıyla İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Bilim Olimpiyatları (İSBO) Yarışması”nın birinci aşama sonuçları açıklanmıştır..

Devamı
‘’İlkokulda 1 Gün’ ile birinci sınıfın kapısını aralıyoruz!
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 11.0px Calibri}span.s1 {font-kerning: none}Anabilim Eğitim Kurumları, anaokulundan ilkokula geçecek olan minik öğrencilerimiz ve velileri için önemli bir d..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Maltepe Kampüs
Başıbüyük Mah. Dinçerler Sok . No:5 A/B Blok Maltepe / İstanbul
Ataşehir Fen Teknoloji ve Anadolu Lisesi
Atatürk Mah. Girne Cad. No:6 Ataşehir / İstanbul
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL
Yenişehir Anaokulu
Site Mah, Atay Cad. No:88 Yenişehir / Ümraniye