Haberler

Anabilimliler 'Şaşkın Balık Mumu' İle Hem Eğlendi Hem de Öğrendi!
"6-10 Kasım haftası Tiyatro Panorama, Atasehir ve Sancaktepe kampüslerimizde öğrencilerimizle buluştu. 1, 2 ve 3. sınıf öğrencilerimizle bir araya gelen tiyatro grubu, ‘Şaşkın Balık Mumu’ oyununu s..

Devamı
Anabilimliler Dünya Felsefe Günü’nde Yapay Zekayı Tartıştı!
Anabilim Anadolu Lisesi öğrencileri 30 Ekim 2017 tarihinde Robert Kolej’de düzenlenen “Dünya Felsefe Günü” etkinliğine katıldı.UNESCO’nun bu yıl için belirlediği tema olan “yapay zeka” üzerine gerçe..

Devamı
Bir Milleti Yaşatan Lider Mustafa Kemal!
10 Kasım Cuma günü Anabilim Eğitim Kurumlarının Ataşehir ve Sancaktepe Kampüslerinde Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete uğurlanışının 79. yıl dönümünde duygu yüklü törenlerle anıldı.Ataşeh..

Devamı
Anabilimliler Motivasyon Kahvaltılarında Buluştu!
Anabilim Sınav Koordinasyon Birimi (ASKOB) sınav rehberliği çalışmaları çerçevesinde sınava hazırlanan 12. Sınıf ve 8.sınıf öğrencilerimiz için motivasyon kahvaltıları düzenledi. 7-8 Kasım tarihleri..

Devamı
Anabilim Zirveden İnmiyor!
Anabilimli sporcular,  4-5 Kasım tarihleri arasında Burhan Felek'te düzenlenen, toplamda 17 kulüp ve 300 sporcunun yarıştığı 10 Yaş İstanbul Yüzme Yarışları’nda kürsüdeki yerlerini korudular.Anabil..

Devamı
Anabilimlilerden Ata’ya Ziyaret!
Anabilim Eğitim Kurumları öğrencileri ve velileri, 4 Kasım Cumartesi günü Ankara – Anıtkabir gezisi gerçekleştirdi. Özellikle, I. Meclis ve II. Meclis binalarının ziyaretleri sırasında gezi rehberin..

Devamı
12.Sınıflarda Deneme Sınavı Heyecanı!
Üniversiteye giriş sınavı ile ilgili açıklamaların yapılmasının hemen ardından Anabilim Sınav Koordinasyon Birimi (ASKOB) öğrencilerin sınavlara hazırlanması adına çalışmalarını hızlandırdı.&nbs..

Devamı
Anabilimli Enerji Avcılarıyla Çevremiz Güvende!
Yaşantımız süresince ihtiyaçlarımızın hemen hemen tümünü, doğrudan veya dolaylı olarak doğadan sağlıyoruz. Doğa ile olan bu etkileşimimiz düşünüldüğünde, çevrenin korunmasında ve doğal kaynakların k..

Devamı
Anabilimliler Türkiye Şampiyonu Olarak Kürsüde!
27-29 Ekim tarihleri arasında Burhan Felek Yüzme Havuzu'nda yapılan ve 5 kulüpten 65 sporcunun yarıştığı Senkronize Yüzme Türkiye Şampiyonası’nda, sporcularımız birçok branşta Türkiye Şampiyonu olar..

Devamı
Anabilim Matematik Zümresi Öğretmenleri MATBEG Eğitiminde!
Anabilim matematik zümresi öğretmenleri “Matbeg Açık Uçlu Üst Düzey Soru Yazma Eğitimi”ndeAnabilim matematik zümresi öğretmenleri, Matematiksel Becerileri Geliştirme ekibinin 28 Ekim 2017 tarihinde ..

Devamı
Anabilimliler İncekum Macerapark Gezisinde Doyasıya Eğlendi!
Anabilim Eğitim Kurumları, Ataşehir ve Sancaktepe kampüsünden 5.,6. ve 7.sınıf öğrencilerinin katılımlarıyla Şile – İncekumda organize edilen ‘Macerapark Gezisi’ düzenledi. Macerapark gezisine yoğ..

Devamı
Anabilimliler, İstanbul Maker Faire Etkinliğinde!
Anabilim Eğitim Kurumları 5. sınıf Maker Team ve lise Robotik Takımı öğrencileri, 27-29 Ekim 2017 tarihleri arasında Haydarpaşa Garı’nda düzenlenen Maker Faire 2017 etkinliğine katıldı.Maker Faire e..

Devamı
Cumhuriyeti Unutma, Unutturma!
Cumhuriyetimizin 94. yılı, Anabilim Eğitim Kurumlarında her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir coşkuyla kutlandı.Ataşehir ve Sancaktepe Kampüslerinde yapılan coşkulu törenlerde 29 Ekim 1923’ün binl..

Devamı
Okul Aile Birliği, Cumhuriyet Bayramı’nda Anabilimlilerin Yanında!
Ataşehir ve Sancaktepe Okul Aile Birliği üyeleri, Atatürk ve Cumhuriyet’in önemini kavratmak, geleceğin Atatürkçü, laik ve aydın nesillerini yetiştirme çabasına katkıda bulunabilmek adına öğrencile..

Devamı
Anabilim Anaokullarında Cumhuriyet Coşkusu!
28 Ekim Cuma günü tüm okullarımızda “Cumhuriyet Bayramı Töreni”, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından coşkuyla kutlandı. “Ben ve Cumhuriyet” konulu resim sergisi tüm öğrencilerin katılımıyla ..

Devamı
Anabilim Spor Kulübü Dereceleri Topladı!
Sezin Kolejinde düzenlenen, Sezin Koleji, Terrakki Vakfı Okulları, Enka Okulları ve Anabilim Eğitim Kurumlarının katıldığı ve toplamda 94 sporcunun yarıştığı Sezin Koleji Cumhuriyet Bayramı Yar..

Devamı
Anabilim Ana sınıflarında Cumhuriyet Balosu Gerçekleşti!
“Cumhuriyet Balosu” ve “Cumhuriyet Bayramı Töreni” ile öğrencilerimiz, Ulu Önder Atatürk’ün Türk ulusuna armağan ettiği en büyük bayram olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutladılar. 2..

Devamı
Anabilimli Cumhuriyet Çocukları, Bayramı Sergiyle Kutluyor!
Bu yıl da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'mızı çocuklarımızın yaptığı Cumhuriyet ve milli değerlerimizi tema alan ‘’Cumhuriyet Çocukları’’ başlıklı resim sergimizle kutluyor ve sergimizi farklı bir ..

Devamı
Anabilimliler (UALEF) Öğrenci Platformunda Okulumuzu Temsil Ettiler!
20-23 Ekim 2017 tarihleri arasında Üsküdar Amerikan okullarında gerçekleştirilen 3. Üsküdar Amerikan Lisesi Eğitim Forumu’nda, farklı alanlardaki sorunların tartışılıp çözüm önerilerinin getirildiği..

Devamı
Anabilimliler Kodluyor!
Anabilim Eğitim Kurumları, Avrupa Kod haftası kapsamında gerçekleştirdiği Code Forest etkinliği dışında “Anabilimliler Kodluyor” etkinliği ile çalışmalarını tamamladı. Okulumuzdaki öğrencilerimizin..

Devamı
İLETİŞİM
K.Ataşehir Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık K. Ataşehir Mevkii
Ümraniye / İSTANBUL
Çekmeköy Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL