Haberler

Anabilimliler Quiz Show’da Buluştu!
Anabilim Eğitim Kurumları Yabancı Diller Bölümü tarafından Ataşehir ve Sancaktepe Kampüslerinde gerçekleştirilen Quiz Show etkinliklerinde öğrenciler, heyecan ve rekabet dolu dakikalar yaşadılar.Ana..

Devamı
Anabilim Giriş Sınavı İçin Ön Kayıtlar Başladı!
2018-2019 Eğitim-öğretim döneminde Anabilimli olmak isteyenler 4 Mart Pazar günü saat 10:00’da yapılacak olan Anabilim Giriş Sınavı’nda (AGS) buluşuyor!Eğitim sektöründeki 30 yıllık başarılı yolcu..

Devamı
MEB Gençler Yüzme Yarışları’na Anabilim Başarılarıyla Damga Vurdu!
16-17 Ocak tarihlerinde Burhan Felek Spor Salonu yüzme havuzunda düzenlenen, 83 okuldan 370 sporcunun katıldığı MEB Gençler Yüzme Yarışları’nda; erkek takımımız İstanbul 2.si, bayan takımımız da İst..

Devamı
Anabilim Eyüboğlu Aktif Resim Yarışması’ndan İki Ödülle Döndü!
İstanbul genelinde 30 okulun katıldığı yarışmada Ataşehir Kampüsü 6-F sınıfı öğrencilerimizden Nazlı Serttek,  5. ve 6. Sınıf kategorisinde 2. lik ödülü, Sancaktepe Kampüsü 7-B sınıfı öğrencilerimiz..

Devamı
Anabilimliler Türkiye Şampiyonası’na Katılma Hakkı Kazandı!
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği İstanbul Okullar Arası Genç Kızlar voleybol Şampiyonası’nda, okul takımımız önce grup lideri olarak yarı finale çıkıp; yarı final maçları sonunda grup iki..

Devamı
Anabilim 15. Uluslararası Coğrafya Olimpiyatları Seçmelerinde!
2018 yılında Kanada’nın Quebec eyaletinde düzenlenecek olan 15. Uluslararası Coğrafya Olimpiyatları için ulusal takım seçmeleri Türkiye genelinde 8 merkezde başladı. Üç aşamadan oluşan ulusal takım..

Devamı
Anabilim Çevre Bilincini SEMEP’E Taşıdı!
Anabilim Eğitim Kurumları Sosyal Bilimler Zümresi, ortaokul ve lise kademelerinde Ataşehir ve  Sancaktepe  kampüsleriyle SEMEP’e katılıyor. 2017-2018 eğitim-öğretim yılında SEMEP ana temasın..

Devamı
Anabilimliler Türkiye İş Bankası Müzesi Keşfinde!
Anabilim 4. sınıf öğrencilerimiz bu dönem, Türkiye Cumhuriyet’inin ilk bankası olan Türkiye İş Bankası’nın tarihi üzerinden iktisadi ve sosyal tarihimize ışık tutan İş Bankası müzesini heyecan..

Devamı
Anabilimli Edip Emre, ÖZDEBİR Sınavında Türkiye Birincisi Oldu!
Ataşehir Kampüsü 8-B sınıfından değerli öğrencimiz Edip Emre Özbek, Türkiye genelinde yapılan ÖZDEBİR deneme sınavında üstün bir başarı sergileyerek Türkiye birincisi oldu. Anabilim Eğitim..

Devamı
Anabilimliler “Yeni Yıla Girerken Arkadaşını Sevindir”di!
Gönüllü Anabilim öğrencileri ve velileri, kardeş okul olan Veysel Karani İlkokulu’na anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdiler.Bu yıl, 1. Sınıf öğrencilerimiz ‘Yeni Yıla Girerken Arkadaşını Sevindir’ pr..

Devamı
Anabilimliler Kendi Eserlerinden Oluşan Sergiyle “Mutlu Yıllar!” Diledi!
Anabilim Eğitim Kurumları 4. sınıf öğrencileri iç ve dış mekan algısı içinde kurguladıkları yılbaşı temalarıyla ‘’Mutlu Yıllar!’’ dediler.Öğrencilerimiz getirdikleri ayakkabı kutularında, paste..

Devamı
Anabilimliler Türkiye Şampiyonluğunu Kimseye Bırakmadı!
22-24 Aralık tarihleri arasında, Burhan Felek yüzme havuzunda düzenlenen 12 Yaş Altı Türkiye Artistik Yüzme Şampiyonası’nda, Anabilim tüm disiplinlerde adını şampiyonluğa yazdırdı. Anabilim Eğitim K..

Devamı
Anabilimliler Yeni Yıl Konserinde Aileleri İle Beraber Eğlendi!
20 Aralık Çarşamba günü, Anabilim Eğitim Kurumları Sancaktepe Kampüsünde gerçekleşen 'Yeni Yıl Konseri'nde 3. sınıf öğrencilerimiz sahne aldı. Konser, öğrencilerimizin fotoğraflarının ve videolar..

Devamı
‘Kelebek Ormanına Yolculuk’ Kitabının Yazarı Asuman Portakal Anabilimin Misafiriydi
Bir kâğıt uçakla bir kelebeğin gülümseten hikâyesini anlatan ve büyük beğeni toplayan “Kelebek Ormanına Yolculuk” kitabının yazarı Asuman Portakal, 2. Sınıf öğrencilerimizle gerçekleşecek söyleşi iç..

Devamı
Anabilim, Çocuklara Atatürk’ten Öyküler Anlatan Yazar Süleyman Bulut’u Ağırladı!
Çocuk edebiyatının önde gelen isimlerinden kitapları severek ve beğenilerek okunan ünlü yazar Süleyman Bulut’u okulumuzda ağırlamanın mutluluğunu yaşadık. Yazar, 20 Aralık 2017 Çarşamba günü saat 11..

Devamı
Anabilimli Nazlı'nın Eseri Uluslararası Yarışmada Sergilendi!
Anabilim Eğitim Kurumları 6-F sınıfı öğrencisi Nazlı Serttek’in eseri 2017-2018 Lions International Peace Poster yarışmasında sergilenmeye değer eser ödülüne layık görüldü. Düzenlenen törenle öğrenc..

Devamı
Anabilimin Şampiyonluk Geleneği Devam Ediyor!
Anabilimli sporcular, 16- 17 Aralık tarihleri arasında Sultanbeyli Yüzme Havuzunda düzenlenen 7-8 yaş İstanbul Teşvik Yarışları’nda yine kürsüdeydi.Anabilim Eğitim Kurumları olarak, 30 sporcu ile ka..

Devamı
Edinburgh Dükü Uluslararası Gençlik Ödül Programı Ödül Törenleri ve Tanıtımları Başladı!
Edinburgh Dükü Uluslararası Gençlik Ödülü (Duke of Edinburgh International Award - DoEIA), 14-25 yaşlarındaki tüm gençlerin katılabileceği bir kişisel gelişim programıdır.Gençler, ödül programı için..

Devamı
Anabilimin Minikleri Alışveriş Öğreniyor!
Anabilim Eğitim Kurumları Ana sınıfında okuyan  öğrencilerimiz, öğretmenlerinin gözetiminde büyük bir markete giderek, uygulamalı olarak “alışverişin kuralları”nı öğrendi. Marketi bir anda ..

Devamı
Anabilimin Mucitleri Bilim İnsanları Olma Yolunda!
Anabilimin küçük mucitleri geleceğin bilim insanları olma yolunda her gün daha da emin adımlarla ilerliyor.1. sınıf öğrencilerimizin düzenli olarak laboratuvar derslerinde yaptıkları deneylerin ve g..

Devamı
İLETİŞİM
K.Ataşehir Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık K. Ataşehir Mevkii
Ümraniye / İSTANBUL
Çekmeköy Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL