Haberler

Anabilim, "2019 Üniversitelere Geçiş Sınavları"nda (TYT-AYT) başarılı sonuçlar alarak üniversiteye gönderdiği öğrencileri ile gurur duyuyor!
Üniversitelere Yerleşme:Anabilim Anadolu Lisesi öğrencilerinin üniversiteye yerleşme oranı %93,33 olup 30 öğrencimizin %66,67’si yüksek başarı bursları ile vakıf üniversitelerine, %13,33'ü yurt dış..

Devamı
Öğrencimiz Ayçin Güzey, CoSpaces Öğrenci Elçiliği Programına Seçilen İlk Türk Öğrenci Oldu!
Öğrencilerini yaratıcı olma ve geleceğe hazırlama konusunda yetkilendirmek isteyen Anabilim Eğitim Kurumları’nda Artırılmış ve Sanal Gerçeklik gibi yıkıcı teknolojiler proje bazlı öğrenme ile müfre..

Devamı
Asya Pasifik Bilim Yeteneği Forumu”nda “En İyi Robot Tasarımı Ödülü”nün Sahibi Olduk!
Farklı ülkelerdeki öğrencilerin birbirlerini tanıma, iş birliği içinde çalışma ve yeteneklerini kullanmalarını sağlamak amacıyla Ulusal Tayvan Normal Üniversitesi (NTNU), Tayvan Eğitim Bakanlığı ile b..

Devamı
Maltepe Kampüsü 2019-2020 Dönemine Hazırlanıyor
Anabilim Eğitim Kurumları olarak 2019- 2020 eğitim öğretim döneminde Maltepe Narcity’de bulunan 12 dönüm arazide, yaklaşık 1000 öğrenci kapasiteli yepyeni binamızda anaokulu, ilkokul, ortaokul öğrenci..

Devamı
Anabilim'den LGS’de Üstün Başarı !
Anabilim, 2019 Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) tüm sorulara doğru cevap veren Türkiye şampiyonlarıyla büyük bir başarıya imza attı. Türkiye’nin zirvesinde yer alan öğrencilerimiz Hamza Cihad Sağlam ve..

Devamı
"Teknofest 2019 Finalleri"ndeyiz!
TEKNOFEST İnsanlık Yararına Teknolojiler Yarışması’nda proje detay raporlarının incelenmesiyle maddi destek alan ve finale kalan projelerin açıklandığı heyecanlı bekleyiş sona erdi. 3 takımımız finall..

Devamı
“Anabilim Kariyer Akademisi"ni (AKA) tamamlayan öğrencilerimize sertifikaları verildi.
Her yaştan bireyin kapasite ve yeteneklerini gerçekleştirebileceği bir gelecek yaşamasına katkıda bulunmayı amaçlayan Anabilim Kariyer Akademisi, öğrencilerimizin ilgisiyle, bu yıl da birbirinden ze..

Devamı
Kamu Denetçiliği Kurumu Kısa Film Yarışması'nda Teşvik Ödülü Kazandık
Kamu Denetçiliği Kurumu (KDK) İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünün gençleri ombudsmanlıkla tanıştırmak amacıyla düzenlediği ‘’ Kamu Hizmetlerinde İyi Yönetim İlkeleri ’’ konulu liseler arası yarışm..

Devamı
Kanguru Matematik Sınavında Türkiye 8.si Olduk!
6C sınıfı öğrencimiz Ömer Berber "Kanguru Matematik Sınavı"nda 5-6. sınıflar arasında Türkiye genelinde üstün başarı göstererek Türkiye 8.si oldu. 26 Mayıs Pazar günü saat 10:00’da Boğaziçi Üniversite..

Devamı
Önce Türkiye’de Tübitak Şampiyonluğu, Şimdi Amerika’da Dünya Şampiyonluğu
Anabilim Anadolu Lisesi öğrencilerinden Berk BEKTEMUR ve Aslı DOĞU, Coğrafya Öğretmeni Yasin KAPLAN danışmanlığında “Weather Station and Data Bank” adlı projeleriyle 49. TÜBİTAK Lise Öğrencileri Pro..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL