Anabilim ailesi hem yeni eğitim-öğretim yılını, hem bayramı kutladı!

Güçlü kadrosu ve büyüyen yapısıyla eğitimde güçlü bir marka olan Anabilim Eğitim Kurumları, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılına keyifli bir başlangıç yapmak için Ataşehir Kampüsünde kahvaltı düzenledi. 1987 yılından bu yanaönemli başarılara imza atan Anabilim Eğitim Kurumları, birlik ve beraberliğini güçlendirmek, Anabilim ailesinin yeni üyeleriyle tanışmak amacıyla düzenlenen organizasyonlarda hem yeni eğitim – öğretim yılını hem bayramı kutladı.


Organizasyonun ilk ayağı olan kahvaltı, Anabilim Eğitim Kurumları Ataşehir Kampüsü bahçesinde Nefes Koçu Necla Tekin tarafından verilen Nefesle Stres Yönetimi eğitimi ile başladı. Ataşehir İlkokul Müdürü Ferah Kebabcı’nın yeni eğitim - öğretim yılını kutlama ve Anabilim ailesinin yeni üyelerine hoş geldin mesajının ardından, Anabilim Eğitim Kurumları Kurucusu Niyazi Kılıç, İcra Kurulu Üyesi Seda Aytaçlı ve Suat Güneş’in de yer aldığı, akademik ve idari kadronun hazır bulunduğu kahvaltıya geçildi. Renkli görüntülere sahne olan ve sıcak bir atmosferde gerçekleşen kahvaltıda Kurban Bayramı da kutlanarak çifte keyif yaşandı.


Anabilim Ailesi, bayramlaşmanın ikinci ayağında hem yoğun iş temposu yaşanılan şu günlere keyifli bir mola olması hem de bayramlaşmak adına teknik ekipten kat görevlilerine Anabilimin emektarlarıyla bir araya geldi. Bayramlaşma öncesinde İcra Kurulu Üyesi ve Yaratıcı Drama Eğitmeni Suat Güneş tarafından gerçekleştirilen etkinlikle oldukça eğlenceli anlar yaşandı. Etkinliğin hemen sonrasında konuşan Anabilim Eğitim Kurumları İcra Kurulu Üyesi Seda Aytaçlı “30 yıldır bizleri güçlü kılan, eğitim yolculuğunda hız kesmeden ilerlememizi sağlayan emekleriniz, sabrınız ve hassasiyetiniz için sizlere minnettarız. Kurumumuzun verdiği her zorlu sınavda olduğu gibi yoğun iş temposu yaşadığımız şu günlerdeki dayanışmanız, fedakar tutumunuz ve özverili çalışmalarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, bayramınızı kutluyoruz. İyi ki varsınız.” dedi. Bayramlaşmanın ardından çalışanlara, bayram paketi dağıtıldı.


Anabilim Eğitim Kurumları olarak, yeni eğitim-öğretim yılının başarılarla geçmesini diliyor, herkese iyi bayramlar diliyoruz.

Diğer Haberler

Anabilim ailesi yeni eğitim öğretim yılına keyifli bir başlangıç yaptı.
Güçlü kadrosu ve büyüyen yapısıyla eğitimde adından söz ettiren bir marka olan Anabilim Eğitim Kurumları, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılına keyifli bir başlangıç yaparak Ümraniye Kampüs bahçesinde ..

Devamı
Anabilim Eğitim Kurumları Binicilik Kulübü sporcularından “Engel Atlama Teşvik Yarışması”nda bir birincilik daha!
Anabilim Spor Kulübü, yetiştirdiği genç sporcularının başarıları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Gelecek dönemde Anabilim Spor Kulübü bünyesinde Akfırat Kampüsü’nde, yeni bir branş olarak aç..

Devamı
Geleceğin Anabilim Eğitim Kurumları Binicilik Kulübü sporcuları “Engel Atlama Teşvik Yarışması”nda birinci oldular!
Anabilim Eğitim Kurumları olarak çocuk gelişiminde sporun önemli bir yeri olduğu bilinciyle kurduğumuz ve sayısız başarıya imza attığımız Anabilim Spor Kulübü, bünyesine ekleyeceği Binicilik Branşın..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL