Yükleniyor

Anabilim, 3. yarı olimpik yüzme havuzunu Maltepe Kampüsü’nde açtı

Anabilim Eğitim Kurumları, yüzme sporunu geliştirmek ve yetiştirdiği şampiyon yüzücülere yenilerini eklemek için dev bir adım daha attı. Yüzmede çığır açıp Ay-Yıldızlı bayrağımızı yurt dışında dalgalandıran kurumumuz, Ümraniye ve Sancaktepe’nin ardından 3. yarı olimpik yüzme havuzunu Maltepe Kampüsü’nde hizmete açtı.

Açılış törenine Türkiye Yüzme Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Umut Gözen, Maltepe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Seyfi Güneysu, Yüzme Milli Takım Antrenörü Ali Can ve çok sayıda davetli katıldı. Gazeteci ve spor spikeri Emre Tilev’in sunuculuğunu yaptığı açılışta, Anabilim’in spora ve sporcuya verdiği önem bir kez daha vurgulandı. Yeni havuzun yeni sporcuları dünyaya kazandırması dilekleriyle devam eden açılış töreni, kurdele kesimi ve madalyalı yüzücülerin havuza atlamasıyla sona erdi.

Anabilim Spor Kulübü bünyesinde hizmet veren yarı olimpik havuz, yüzme konusunda keşfedilmeyi bekleyen, yüzmedeki başarısını profesyonel platforma taşımak isteyen ve şampiyonluk hayalleri kuran tüm yetenekleri bekliyor.

Diğer Haberler

Türkiye Matematik Yarışması'nda Üstün Başarı
Türkiye Matematik Yarışması 2021 Finaline katılan öğrencilerimiz Türkiye dereceleri ile bizleri gururlandırdı. Üstün başarı elde eden öğrencilerimizi tebrik ediyoruz...

Devamı
GSLMUN'21’den Ödül
Anabilim Fen Teknoloji Lisesi 11. sınıf öğrencisi Can Sarı, 23-26 Aralık tarihleri arasında Galatasaray Lisesi’nde düzenlenen Model United Nations programına katıldı. Program boyunca sözlü ve yazılı a..

Devamı
Anabilim, 4 projeyle TÜBİTAK Yarışması’nda bölge finalinde
Her yıl TÜBİTAK yarışmalarında birçok alanda Türkiye birinciliğinden dünya birinciliğine kadar uzanan başarılar elde eden Anabilim, bu alanda otorite olduğunu bir kez daha belgeledi. 15. TÜBİTAK Or..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Maltepe Kampüs
Başıbüyük Mah. Dinçerler Sok . No:5 A/B Blok Maltepe / İstanbul
Ataşehir Fen Teknoloji ve Anadolu Lisesi
Atatürk Mah. Girne Cad. No:6 Ataşehir / İstanbul
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL
Yenişehir Anaokulu
Site Mah, Atay Cad. No:88 Yenişehir / Ümraniye