Yükleniyor

Anabilim, 3. yarı olimpik yüzme havuzunu Maltepe Kampüsü’nde açtı

Anabilim Eğitim Kurumları, yüzme sporunu geliştirmek ve yetiştirdiği şampiyon yüzücülere yenilerini eklemek için dev bir adım daha attı. Yüzmede çığır açıp Ay-Yıldızlı bayrağımızı yurt dışında dalgalandıran kurumumuz, Ümraniye ve Sancaktepe’nin ardından 3. yarı olimpik yüzme havuzunu Maltepe Kampüsü’nde hizmete açtı.

Açılış törenine Türkiye Yüzme Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Umut Gözen, Maltepe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Seyfi Güneysu, Yüzme Milli Takım Antrenörü Ali Can ve çok sayıda davetli katıldı. Gazeteci ve spor spikeri Emre Tilev’in sunuculuğunu yaptığı açılışta, Anabilim’in spora ve sporcuya verdiği önem bir kez daha vurgulandı. Yeni havuzun yeni sporcuları dünyaya kazandırması dilekleriyle devam eden açılış töreni, kurdele kesimi ve madalyalı yüzücülerin havuza atlamasıyla sona erdi.

Anabilim Spor Kulübü bünyesinde hizmet veren yarı olimpik havuz, yüzme konusunda keşfedilmeyi bekleyen, yüzmedeki başarısını profesyonel platforma taşımak isteyen ve şampiyonluk hayalleri kuran tüm yetenekleri bekliyor.

Diğer Haberler

Anabilim'in Dört Yenilmezi Belli Oldu!
2022 Dört Yenilmez Turnuvası Finali Anabilim Maltepe Kampüsü’nde gerçekleştirildi. Yarışmacılar, tüm rakiplerini eleyerek yenilmezlik unvanlarını almak için mücadele ettiler.2022 Yenilmezlerimiz:Manga..

Devamı
Artokul "Okuldayız Proje Yarışması'nda İkincilik Ödülü
Ponart firmasının Türkiye genelinde düzenlediği Artokul ‘’Okuldayız’’ Proje Yarışması’nda Renklerin Dansı projesi ile Maltepe Kampüsü öğrencileri Melis Bulut, Hande Mira Cide, Çağla Terkitavan, Zeynep..

Devamı
5. 6. 7. ve Lise Öğrencilerin Yıl Sonu Sergisi
Öğrencilerimiz Tuval üzerine akrilik boya ile yaptıkları çalışmalarında 5. Sınıf öğrencilerimiz Kurukafaları kendilerine özgün farklı farklı yorumlarken, 6. sınıf öğrencilerimiz de Afrika Sanatının mo..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Maltepe Kampüs
Başıbüyük Mah. Dinçerler Sok . No:5 A/B Blok Maltepe / İstanbul
Ataşehir Fen Teknoloji ve Anadolu Lisesi
Atatürk Mah. Girne Cad. No:6 Ataşehir / İstanbul
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL
Yenişehir Anaokulu
Site Mah, Atay Cad. No:88 Yenişehir / Ümraniye