Yükleniyor

Tübitak'ta Başarı Tesadüf Değildir

Anabilim Eğitim Kurumları, 34 yıllık köklü geçmişi ile öğrencilerini hem akademik, kültür, sanat, spor, yabancı dil alanlarında hem de 21. Yüzyıl becerilerine sahip bireyler olarak yetiştirmek için çalışmalara devam ediyor. Bu amaçları gerçekleştirebilmek için çizdiği yol haritasında, ulusal ve uluslararası prestije sahip TÜBİTAK önemli bir yere sahip. TÜBİTAK proje yarışmalarıyla, genç beyinlerin bir bilim insanı gibi çalışıp bilimsel gelişmelere katkı sağlamaları amaçlanıyor. TÜBİTAK projelerinde belli dereceler elde eden öğrenciler, üniversite sınavında ek puan hakkı, üniversite burs imkânı, kurumdan alınan referans mektubuyla yabancı üniversitelerde kabul görme gibi kazanımlara sahip oluyor. Her yıl ortaokuldan liseye kadar birçok alanda bölge finallerinden, Türkiye finallerine, hatta dünya birinciliğine kadar elde ettiği başarıları ile bu alanda bir otorite olduğunu gösteren Anabilim Eğitim Kurumları’nda, bu eğitim öğretim yılı için de çalışmalar çoktan başladı. TÜBİTAK adına proje konularını ve alanlarını belirleyen öğrencilerin ve onlara danışmanlık yapan öğretmenlerin, Proje Koordinatörlüğü tarafından eğitimleri de tamamlandı. Bu zorlu ama bir o kadar da keyifli geçen süreçte emek verecek olan başta Proje Koordinatörümüz Özgür İsa Tekin ve Koordinatör Yardımcımız Gülhan Gürsoylar’a sonra da tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Diğer Haberler

Anabilim'e Yüzme Şampiyonası'nda 12 madalya
Anabilim Spor Kulübü (ASK), 3-5 Aralık tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen Türkiye Turkcell Kısa Kulvar Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonası’na damga vurdu. 52 kulüpten 513 yüzücünün katıldığı şa..

Devamı
Anabilim’de ‘Küresel İklim Değişikliği’ Semineri
Anabilim Lise Sosyal Zümresi, TEMA Vakfı desteği ile dünyayı etkileyen iklim değişikliğine dikkat çekmek için ‘Küresel İklim Değişimi’ konulu seminer düzenledi. Konuyla ilgili gençlerin farkındalık ..

Devamı
Anabilim, 3. yarı olimpik yüzme havuzunu Maltepe Kampüsü’nde açtı
Anabilim Eğitim Kurumları, yüzme sporunu geliştirmek ve yetiştirdiği şampiyon yüzücülere yenilerini eklemek için dev bir adım daha attı. Yüzmede çığır açıp Ay-Yıldızlı bayrağımızı yurt dışında dalg..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Maltepe Kampüs
Başıbüyük Mah. Dinçerler Sok . No:5 A/B Blok Maltepe / İstanbul
Ataşehir Fen Teknoloji ve Anadolu Lisesi
Atatürk Mah. Girne Cad. No:6 Ataşehir / İstanbul
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL
Yenişehir Anaokulu
Site Mah, Atay Cad. No:88 Yenişehir / Ümraniye