Duyurular
Etkinlik Takvimi
Gezi Programları
Festival Katılım Formu
Dilimizin Zenginlikleri
Galeri

Veli Görüşleri

Öncelikle kızımın okulda ne kadar mutlu, ne kadar güvenli hissettiğini görmek beni çok mutlu etti. Dönem başında ağlayarak bıraktığım kızımın şimdi koştura koştura okula gelmesi, arkadaşlarını ve öğretmenlerini özlemesi ne kadar güzel. Tüm bunların yanı sıra bugün, gelişimini adım adım görmek harikaydı. Tüm anabilim ailesine çok teşekkür ederim . Sevginize, emeğinize, yüreğinize sağlık.
Yaprak Esra Akın
(Aylin Akın- Neşeli müzisyenler)

Ela okula başladığından beri o kadar ilerleme kaydetti ki, hem duygusal hem davranışsal açıdan okulunuzun ne büyük katkısı oldu. Çok teşekkür ederiz. Anabilim Çekmeköy Anaokulunda çocuklarımızla ilgilenen tüm öğretmenlere, Neşe Hanıma, İrem Hanıma ve Banu Hanıma . iyi ki varsınız . Çok güzel bir anneler günü geçirdim sayenizde. Her şey için teşekkürler.
Ela Gamsızın'ın Annesi
Özge Hatipoğlu Gamsız

Sevgili Anabilim;
Bazen çok yüksek montanlı duyguları, ifade etmek için ya çok yazmak gerekir ya hiç yazmak gerekir. Biz her şeyimiz olan Arın ile alakalı. gelişimine, eğitimine, katkıda bulunan ikinci ailesi için yazacak çok şeyimiz varken bu güzel duygu, düşünce henüz yazılmamış olandan mütevellit hiçbir şey yazmıyoruz. Yaradan sizlerden razı olsun. Biz razıyız . Hakkınızı helal edin ...
Necmiye-Murat Çakar

Sevgili Çekmeköy Anabilim Ailesi;
İpek Yıldızın ailesi olarak sizinle birlikte geçirdiğimiz yıllar için çok teşekkür ederiz. Çok güzel ve keyifli okul dönemi geçirdik. İpek'te gözlemlediğim olumlu gelişmeler için İpeğe kattıklarınız için Neşe Hocam size ve bütün branş öğretmenlerimize çok teşekkür ederim. Sınıf öğretmenimizin emeğine ve sabrına ayrıca teşekkür ederim.
İpeği mevzun ediyorsunuz, İpeğin bayrağını kardeşi Ela devam edecek inşallah.
Sevgilerimle ...
Zülfiye Yıldız

Sevgili Anabilim ;
Biricik oğlumuz Serdar'ın üç beş sene önce "Gülen Yüzler " sınıfı ile başladığı Anabilim yolculuğu bu sene "Bilgin Yazarlar" ile devam ediyor. Bu süre zarfında oğlumuzun gelişimine verdiğiniz desteklerden ötürü çok çok teşekkür ederim .
Sevgilerimle...
(A.Serdar Demirel'in Annesi)
Dürdane Demirel