Yükleniyor

Veli Toplantıları ve Akademik Kurullarımız Başlıyor!

Veli Toplantıları ve Akademik Kurullarımız Başlıyor!

Öğrencilerimizin eğitim öğretim süreçlerini değerlendirmek, başarılarını artırmak, gereken önlemleri zamanında alabilmek ve okul-aile iş birliğini sağlam temelde yürütebilmek amacıyla tüm kademelerde veli toplantıları ve sınav hazırlık sürecinde olan 8 ve 12. sınıf öğrencilerimize özel yapılan Akademik Kurul Toplantıları başlıyor. Çevrim içi yapılacak toplantılarda, velilerimiz kademelere göre farklı ders öğretmenleri ile görüşerek öğrencilerimizin akademik süreçlerini değerlendirecekler.


Akademik kurullarda ise öğretmen ve velilerin yanı sıra öğrencimizin kendisi de performansını değerlendirmek için onlara özel planlanan toplantıda hazır bulunacak. Branş öğretmenleri ve rehber öğretmenin öğrencinin hedefi doğrultusunda sınav analizlerini değerlendireceği toplantı, öğrenciye özel olarak 20 dakikalık sürede gerçekleştirilecek.


Bilimsel ve profesyonel anlayışla hareket edilen toplantılarda, veriye dayalı yapılan değerlendirmeler ve objektif bilgi paylaşımları ve durum değerlendirmelerininyanı sıra çocuğun iyiliği ve yararı korunarak çözüm odaklı öneriler de geliştirilecek.

Diğer Haberler

Anabilim'e Yüzme Şampiyonası'nda 12 madalya
Anabilim Spor Kulübü (ASK), 3-5 Aralık tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen Türkiye Turkcell Kısa Kulvar Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonası’na damga vurdu. 52 kulüpten 513 yüzücünün katıldığı şa..

Devamı
Anabilim’de ‘Küresel İklim Değişikliği’ Semineri
Anabilim Lise Sosyal Zümresi, TEMA Vakfı desteği ile dünyayı etkileyen iklim değişikliğine dikkat çekmek için ‘Küresel İklim Değişimi’ konulu seminer düzenledi. Konuyla ilgili gençlerin farkındalık ..

Devamı
Anabilim, 3. yarı olimpik yüzme havuzunu Maltepe Kampüsü’nde açtı
Anabilim Eğitim Kurumları, yüzme sporunu geliştirmek ve yetiştirdiği şampiyon yüzücülere yenilerini eklemek için dev bir adım daha attı. Yüzmede çığır açıp Ay-Yıldızlı bayrağımızı yurt dışında dalg..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Maltepe Kampüs
Başıbüyük Mah. Dinçerler Sok . No:5 A/B Blok Maltepe / İstanbul
Ataşehir Fen Teknoloji ve Anadolu Lisesi
Atatürk Mah. Girne Cad. No:6 Ataşehir / İstanbul
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL
Yenişehir Anaokulu
Site Mah, Atay Cad. No:88 Yenişehir / Ümraniye