Yükleniyor

Tübitak'tan Kış Kampına Davet

Gençleri temel bilim alanlarında araştırma yapmaya teşvik etmek, ulusal bilim olimpiyatlarına hazırlamak ve uluslararası bilim olimpiyatlarına yönlendirmek amacıyla düzenlenen TÜBİTAK 29. Bilim Olimpiyatları İkinci Aşama Sınavı sonuçları açıklandı. 7 dalda 8 bin 575 öğrencinin başvurduğu Birinci Aşama Sınavını Bilgisayar alanında geçerek TÜBİTAK Yaz Kampına davet edilen 8. sınıf öğrencimiz Soykan Özcan, 2.5 aylık yoğun bir kamp dönemini tamamladı. Özcan daha sonra 4-5-6 Ocak’ta ikinci aşama sınavına katıldı. 7 dalda İkinci Aşama Sınavına katılan 382 öğrenci arasından Kış Okuluna katılmaya hak kazanan öğrencimiz için Ümraniye Kampüs Müdürü Özge Çevik Mumcu tarafından ödül organizasyonu düzenlendi. Bilgisayar ve Matematik Bölüm Başkanları ve danışman öğretmelerimizin de yer aldığı kutlamada öğrencimize ödül olarak 500 TL hediye çeki verildi. Bizlere bu gururu yaşatan öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Diğer Haberler

Uluslararası Urfodu Yarışması’nda Dört Altın Madalya!
İlgili branş alanlarında öğrencilerin sahip oldukları temel bilgi ve yetenek alanlarını geliştirmek amacıyla düzenlenen Uluslararası Urfodu Yarışması'nda Biyoloji alanında Anabilim Fen ve Teknoloji Li..

Devamı
Anabilimde Okuma Bayramı Coşkuyla Kutlandı
14 Mayıs Cumartesi günü 1. sınıf öğrencilerimiz, sene başından bu yana yaptıkları çalışmaları velilerine sundular. Koro, jimnastik, bale, modern dans, Türkçe ve İngilizce dramanın sahnelendiği eğlen..

Devamı
Anabilim Öğrencileri Dünya Üniversitelerinden Kabul Alıyor
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 11.0px Calibri}span.s1 {font-kerning: none}Anabilim Anadolu Lisesi ve Anabilim Fen Teknoloji Lisesi öğrencilerimiz dünya çapındaki üniversitelerden kabul a..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Maltepe Kampüs
Başıbüyük Mah. Dinçerler Sok . No:5 A/B Blok Maltepe / İstanbul
Ataşehir Fen Teknoloji ve Anadolu Lisesi
Atatürk Mah. Girne Cad. No:6 Ataşehir / İstanbul
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL
Yenişehir Anaokulu
Site Mah, Atay Cad. No:88 Yenişehir / Ümraniye