Yükleniyor

ORTAOKULLAR ARASI FİKİRLER'İN YARIŞTIĞI, BİLİŞİM GARAJI TARAFINDAN DÜZENLENEN HACKIDHON'21 DE ANABİLİM'E ÖDÜL!

Bilişim Garajı tarafından 5-6 Haziran 2021 tarihlerinde ortaokullar arasında gerçekleştirilen HacKIDhon Turnuvasında Ümraniye Kampüs Bilişim Teknolojileri Öğretmenimiz Selin Gökoğlu Liderliğinde yarışan “Kod Kahramanları” takımımız En İyi Takım İşbirliği Ödülü’nü kazandı!

Doğa temalı güncel bir probleme çözüm üretmeleri, üretilen çözümüThinkercad ile 3 boyutlu olarak tasarlamalarıve 5dk. lık video dosyası ile sunmaları istenilen yarışmada ülke genelinde Bilişim Garajı platformunu kullanan 68 farklı takım toplam 4,5 saat süresince yarıştı. Ümraniye Kampüsü temsilen 5C sınıfından Ezgi Civan, 6C sınıfından Ela Yılmaz ve 7D sınıfından Ayçin Güzey’den oluşan Kod Kahramanları takımımız 3B tasarım, takım çalışması ve sunum becerileri ana başlıkları altında yapılan değerlendirme sürecinde plaket ve madalya alarak bizleri gururlandırdılar. HACKIDHON yarışmasına Sancaktepe Kampüsümüzü temsilen katılan öğrencilerimiz,6A sınıfındanToprak Ege Erdoğan , 6C sınıfındanMelih Büyükbozkoyun ve Meryem Zeynep Ak dahil olmak üzere tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, düşünmeye, araştırmaya, üretmeye devam diyoruz.

Diğer Haberler

ERASMUS+ PROJESİ İÇİN DERSLER BAŞLIYOR!
Anabilim Eğitim Kurumları Bilişim Teknolojileri Bölümü tarafından ‘Avrupa Birliği’nce yürütülen, Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenenErasmus+ KA229 programına 2019’da kabul edilen “Walking ..

Devamı
Hızlı Okuma Eğitimi Başladı!
Anabilim Eğitim Kurumları ve AyThink Gelişim işbirliğiyle 7, 8, 11 ve 12. sınıflar için düzenlenen ‘Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi’ başladı. Bu eğitim ile öğrencilerin anlama hızını ve anahtar kelime..

Devamı
Anabilim, Türkiye Matematik Yarışması’nda Yine Finalde!
Anabilim Eğitim Kurumları, Türkiye Matematik Yarışması’nda adını finale yazdı. İlkokuldan 5 öğrencimizin gösterdiği başarının ardından Anabilim Eğitim Kurumları ortaokul kademesinden iki öğrencimiz ..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Maltepe Kampüs
Başıbüyük Mah. Dinçerler Sok . No:5 A/B Blok Maltepe / İstanbul
Ataşehir Fen Teknoloji ve Anadolu Lisesi
Atatürk Mah. Girne Cad. No:6 Ataşehir / İstanbul
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL
Yenişehir Anaokulu
Site Mah, Atay Cad. No:88 Yenişehir / Ümraniye