Yükleniyor

ORTAOKULLAR ARASI FİKİRLER'İN YARIŞTIĞI, BİLİŞİM GARAJI TARAFINDAN DÜZENLENEN HACKIDHON'21 DE ANABİLİM'E ÖDÜL!

Bilişim Garajı tarafından 5-6 Haziran 2021 tarihlerinde ortaokullar arasında gerçekleştirilen HacKIDhon Turnuvasında Ümraniye Kampüs Bilişim Teknolojileri Öğretmenimiz Selin Gökoğlu Liderliğinde yarışan “Kod Kahramanları” takımımız En İyi Takım İşbirliği Ödülü’nü kazandı!

Doğa temalı güncel bir probleme çözüm üretmeleri, üretilen çözümüThinkercad ile 3 boyutlu olarak tasarlamalarıve 5dk. lık video dosyası ile sunmaları istenilen yarışmada ülke genelinde Bilişim Garajı platformunu kullanan 68 farklı takım toplam 4,5 saat süresince yarıştı. Ümraniye Kampüsü temsilen 5C sınıfından Ezgi Civan, 6C sınıfından Ela Yılmaz ve 7D sınıfından Ayçin Güzey’den oluşan Kod Kahramanları takımımız 3B tasarım, takım çalışması ve sunum becerileri ana başlıkları altında yapılan değerlendirme sürecinde plaket ve madalya alarak bizleri gururlandırdılar. HACKIDHON yarışmasına Sancaktepe Kampüsümüzü temsilen katılan öğrencilerimiz,6A sınıfındanToprak Ege Erdoğan , 6C sınıfındanMelih Büyükbozkoyun ve Meryem Zeynep Ak dahil olmak üzere tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, düşünmeye, araştırmaya, üretmeye devam diyoruz.

Diğer Haberler

Liseli Öğrencilerimizin ESP Başarısı
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px Calibri}p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 11.0px Calibri}span.s1 {font-kerning: none}span.s2 {font-kerning: none; color: #1e497d}p.p1 {ma..

Devamı
ANABİLİM 2021 SATRANÇ YENİLMEZİ VE İLK EFSANESİ BELLİ OLDU!
Matematik Bölümü’nün her yıl geleneksel olarak düzenlediği “4 Yenilmez Turnuvası” 7 Haziran Pazartesi günü çevrimiçi olaraksatrançbranşında Lichess platfromu üzerinden gerçekleştirildi. Puanlı aren..

Devamı
ULUSLARARASI WATERLOO MATEMATİK YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI
Kanada Waterloo Üniversitesi’nin, öğrencilerin matematiğe olan ilgisini ve sevgisini geliştirmeleri için ilham veren uluslararası kabul görmüş FermatMatematik Yarışması’nda Anabilim Fen ve Teknoloj..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Maltepe Kampüs
Başıbüyük Mah. Dinçerler Sok . No:5 A/B Blok Maltepe / İstanbul
Ataşehir Fen Teknoloji ve Anadolu Lisesi
Atatürk Mah. Girne Cad. No:6 Ataşehir / İstanbul
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL
Yenişehir Anaokulu
Site Mah, Atay Cad. No:88 Yenişehir / Ümraniye