Yükleniyor

Kendi Sınırlarını Keşfet! Ödül Programı’na Başvur!

Dünyanın 170’ten fazla ülkesinde 1956’dan beri uygulanan, 14-24 yaş aralığındaki tüm gençlerin katılabileceği bir kişisel gelişim programı olan “Edinburgh Dükü Uluslararası Gençlik Ödülü” programı bu yıl da okulumuzda yeni katılımcılarını kucaklıyor.

2010 yılında 15 öğrenciyle başlayıp şimdiye dek 162 öğrencimizin ödül aldığı, çok sayıda öğrencimizin de çalışmalarına devam ettiği bu uluslararası programa katılım, tamamen gönüllülüğe dayalı.

Program; gençlerin yeteneklerini, ilgi alanlarını keşfedip geliştirmelerini hedefleyen “Beceri Geliştirme”, onları spor yapmaya teşvik eden “Fiziksel Gelişim” ve gençlerin gönüllü olarak topluma yararlı bir hizmette bulunmalarını sağlayan “Toplumsal Hizmet”, kamp sürecini içeren Macera ve Keşif” bölümünden oluşuyor. Programı tamamlayan gençler; bronz, gümüş ve altın madalya almaya hak kazanıyor.

Kendi sınırlarını keşfetmenin ve yeni arkadaşlıklar kurmanın yanı sıra; başarılı katılımcılar, dünya çapında üniversiteler ve kurumlar tarafından tanınan bir ödüle sahip oluyor.

Diğer Haberler

Anabilim'in Dört Yenilmezi Belli Oldu!
2022 Dört Yenilmez Turnuvası Finali Anabilim Maltepe Kampüsü’nde gerçekleştirildi. Yarışmacılar, tüm rakiplerini eleyerek yenilmezlik unvanlarını almak için mücadele ettiler.2022 Yenilmezlerimiz:Manga..

Devamı
Artokul "Okuldayız Proje Yarışması'nda İkincilik Ödülü
Ponart firmasının Türkiye genelinde düzenlediği Artokul ‘’Okuldayız’’ Proje Yarışması’nda Renklerin Dansı projesi ile Maltepe Kampüsü öğrencileri Melis Bulut, Hande Mira Cide, Çağla Terkitavan, Zeynep..

Devamı
5. 6. 7. ve Lise Öğrencilerin Yıl Sonu Sergisi
Öğrencilerimiz Tuval üzerine akrilik boya ile yaptıkları çalışmalarında 5. Sınıf öğrencilerimiz Kurukafaları kendilerine özgün farklı farklı yorumlarken, 6. sınıf öğrencilerimiz de Afrika Sanatının mo..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Maltepe Kampüs
Başıbüyük Mah. Dinçerler Sok . No:5 A/B Blok Maltepe / İstanbul
Ataşehir Fen Teknoloji ve Anadolu Lisesi
Atatürk Mah. Girne Cad. No:6 Ataşehir / İstanbul
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL
Yenişehir Anaokulu
Site Mah, Atay Cad. No:88 Yenişehir / Ümraniye