Yükleniyor

Anabilimli Gençlerin Gümüş Ödül Coşkusu!

Gençlere kişisel gelişim imkânı sunan “Edinburgh Dükü Uluslararası Gençlik Ödülü” programının XXII. Gümüş Ulusal Ödül Töreni, 23 Aralık'ta İstanbul Karaköy Novotel’de gerçekleşti.Birçok okulun katıldığı törende,11. sınıf öğrencilerimizden Erim Ölçer, İpek Yuvakuran, Ela Yağmur Öztürk, Ecem Asman ile 12.sınıföğrencilerimizden Alpagu Koptagel ve Rana Karaman “gümüş kategori”de faaliyetlerini tamamlayarak ödüle layık görüldüler.Pandemi sürecinin zorluklarına rağmen çok yönlü gelişimlerine katkıda bulunmak için çabalayan, ödülün “Beceri Geliştirme”, “Fiziksel Gelişim”, “Toplumsal Hizmet” ve “Macera ve Keşif” bölümlerini eksiksiz tamamlayan öğrencilerimiz altın kategoride ilerlemeye devam edecekler.Şimdiye kadar 168 öğrencimizin ödül aldığıUluslararası Gençlik Ödül Programı’nda,Anabilim mezunu ve şu anda vakfın Mezunlar Grubu Başkanı olan Kaan Pektaş, yaptığıgüzel konuşmayla bizleri gururlandırdı.Dünya çapında üniversiteler ve kurumlar tarafından tanınan gümüş ödüle hak kazanan, kendi sınırlarını keşfeden, farklı deneyimler elde eden ve şartlar ne olursa olsun harekete geçebilen gençlerimizi kutluyoruz.Ödül koordinatörü Aylin Yılmaz, okul süpervizörü Uğur Baykan ve ödül liderleri Güldan Bulgurcuoğlu ile İsmet Gözaçan’a teşekkür ediyoruz.

Diğer Haberler

Türkiye Matematik Yarışması'nda Üstün Başarı
Türkiye Matematik Yarışması 2021 Finaline katılan öğrencilerimiz Türkiye dereceleri ile bizleri gururlandırdı. Üstün başarı elde eden öğrencilerimizi tebrik ediyoruz...

Devamı
GSLMUN'21’den Ödül
Anabilim Fen Teknoloji Lisesi 11. sınıf öğrencisi Can Sarı, 23-26 Aralık tarihleri arasında Galatasaray Lisesi’nde düzenlenen Model United Nations programına katıldı. Program boyunca sözlü ve yazılı a..

Devamı
Anabilim, 4 projeyle TÜBİTAK Yarışması’nda bölge finalinde
Her yıl TÜBİTAK yarışmalarında birçok alanda Türkiye birinciliğinden dünya birinciliğine kadar uzanan başarılar elde eden Anabilim, bu alanda otorite olduğunu bir kez daha belgeledi. 15. TÜBİTAK Or..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Maltepe Kampüs
Başıbüyük Mah. Dinçerler Sok . No:5 A/B Blok Maltepe / İstanbul
Ataşehir Fen Teknoloji ve Anadolu Lisesi
Atatürk Mah. Girne Cad. No:6 Ataşehir / İstanbul
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL
Yenişehir Anaokulu
Site Mah, Atay Cad. No:88 Yenişehir / Ümraniye