Yükleniyor

Anabilim'e Yüzme Şampiyonası'nda 12 madalya


Anabilim Spor Kulübü (ASK), 3-5 Aralık tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen Türkiye Turkcell Kısa Kulvar Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonası’na damga vurdu. 52 kulüpten 513 yüzücünün katıldığı şampiyonada, ASK sporcuları toplamda biri gümüş olmak üzere 12 madalya kazandı. Şampiyonada büyük başarılara imza atan sporcularımız ve dereceleri ise şöyle:


- Duru Oğuz, 200 metre karışık yarışında Türkiye ikincisi olarak gümüş madalya kazandı.

- Azra Oğuz, 400 metre serbest yarışında Türkiye beşincisi olarak madalya kazandı.

- Duru Oğuz, 100 metre kelebek yarışında Türkiye üçüncüsü olarak bronz madalya aldı.

- Azra Oğuz, Eda Kulaçoğlu, Dila Saraçoğlu, Duru Oğuz dan oluşan kız bayrak takımımız, 4x100 metre serbest bayrakta üçüncülük elde etti.

- Azra Oğuz, Eda Kulaçoğlu, Dila Saraçoğlu, Duru Oğuz dan oluşan kız bayrak takımımız 4x50 metre serbest, 4x100 metre karışık, 4x200 metre serbest bayrak yarışlarında ise dördüncü oldu.

- Azra Oğuz, 100 ve 200 metre serbest yarışında Türkiye üçüncüsü olarak bronz madalya kazandı.

- Duru Oğuz, 400 ve 100 metre serbest yarışında Türkiye yedincisi olarak madalya aldı.

- Azra Oğuz, 100 metre kurbağalama yarışında Türkiye üçüncüsü oldu.

Diğer Haberler

Anabilim'in Dört Yenilmezi Belli Oldu!
2022 Dört Yenilmez Turnuvası Finali Anabilim Maltepe Kampüsü’nde gerçekleştirildi. Yarışmacılar, tüm rakiplerini eleyerek yenilmezlik unvanlarını almak için mücadele ettiler.2022 Yenilmezlerimiz:Manga..

Devamı
Artokul "Okuldayız Proje Yarışması'nda İkincilik Ödülü
Ponart firmasının Türkiye genelinde düzenlediği Artokul ‘’Okuldayız’’ Proje Yarışması’nda Renklerin Dansı projesi ile Maltepe Kampüsü öğrencileri Melis Bulut, Hande Mira Cide, Çağla Terkitavan, Zeynep..

Devamı
5. 6. 7. ve Lise Öğrencilerin Yıl Sonu Sergisi
Öğrencilerimiz Tuval üzerine akrilik boya ile yaptıkları çalışmalarında 5. Sınıf öğrencilerimiz Kurukafaları kendilerine özgün farklı farklı yorumlarken, 6. sınıf öğrencilerimiz de Afrika Sanatının mo..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Maltepe Kampüs
Başıbüyük Mah. Dinçerler Sok . No:5 A/B Blok Maltepe / İstanbul
Ataşehir Fen Teknoloji ve Anadolu Lisesi
Atatürk Mah. Girne Cad. No:6 Ataşehir / İstanbul
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL
Yenişehir Anaokulu
Site Mah, Atay Cad. No:88 Yenişehir / Ümraniye