Yükleniyor

Anabilim’de ‘24 Kasım’ coşkusu

Anabilim Eğitim Kurumları’nda 24 Kasım Öğretmenler Günü coşkuyla kutlandı. Tüm kampüslerimizde ‘Öğretmenler Günü’, öğretmenlerimizi duygulandıran sürprizlerle başladı. Öğretmenlerimiz, okullarımıza girdikleri anda balonlar, kalpler ve kendilerine özel hazırlanmış hediyelerle karşılaştı. Değerli öğretmenlerimiz, bu özel günde adlarına özel olarak hazırlanan dergileri görünce şaşkınlık ve mutluluğu bir arada yaşadı.


‘24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlama amacıyla düzenlenen programa, Kurucumuz Niyazi Kılıç, İcra Kurulu Başkanı Serkan Kılıç, İcra Kurulu Üyesi ve Lise Müdürü Seda Aytaçlı, tüm yönetim kadrosu ve öğretmenlerimiz katıldı. ‘Öğrenci Meclisi’ tarafından öğretmenlere, ‘Yılın Oscarları’ ödülleri verildi. Öğretmenlerimize sevgi, saygı ve şükranlarımızı sunduğumuz program, plaket töreniyle devam etti.Kıdeme göre hazırlanan plaketler, Anabilim yöneticileri tarafından öğretmenlerimize takdim edildi.Törende lise öğrencilerimizin hazırladığı orkestra ve vals gösterisi, izleyenlere keyifli anlar yaşattı.  24 Kasım töreninde duygulu anlar yaşayan öğretmenlerimiz, “Anabilimli olmanın ayrıcalığını ve gururunu yaşıyoruz” dedi.

Diğer Haberler

Anabilim'e Yüzme Şampiyonası'nda 12 madalya
Anabilim Spor Kulübü (ASK), 3-5 Aralık tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen Türkiye Turkcell Kısa Kulvar Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonası’na damga vurdu. 52 kulüpten 513 yüzücünün katıldığı şa..

Devamı
Anabilim’de ‘Küresel İklim Değişikliği’ Semineri
Anabilim Lise Sosyal Zümresi, TEMA Vakfı desteği ile dünyayı etkileyen iklim değişikliğine dikkat çekmek için ‘Küresel İklim Değişimi’ konulu seminer düzenledi. Konuyla ilgili gençlerin farkındalık ..

Devamı
Anabilim, 3. yarı olimpik yüzme havuzunu Maltepe Kampüsü’nde açtı
Anabilim Eğitim Kurumları, yüzme sporunu geliştirmek ve yetiştirdiği şampiyon yüzücülere yenilerini eklemek için dev bir adım daha attı. Yüzmede çığır açıp Ay-Yıldızlı bayrağımızı yurt dışında dalg..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Maltepe Kampüs
Başıbüyük Mah. Dinçerler Sok . No:5 A/B Blok Maltepe / İstanbul
Ataşehir Fen Teknoloji ve Anadolu Lisesi
Atatürk Mah. Girne Cad. No:6 Ataşehir / İstanbul
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL
Yenişehir Anaokulu
Site Mah, Atay Cad. No:88 Yenişehir / Ümraniye