Anabilim, Google İş Birliğiyle Code Forest Etkinliğini Gerçekleştirdi

Türkiye’den destek almaya hak kazanan ilk ve tek özel okul olan Anabilim, Google iş birliğiyle Code Forest etkinliğini gerçekleştirdi.


Sancaktepe Müdürümüz Tuba Aksoy Pehlivan,Sancaktepe ŞubeMili Eğitim Müdürleri Osman Atacan ve Kamil Alagöz'ün de katılımı ile14-15 Ekim 2017 tarihlerinde Veysel Karani Okulunda yapılan Code Forest projesi hem öğrenciler hem öğretmenler adına çokheyecanlı anlara sahne olmuş ve öğrenciler üzerindeolağanüstü bir etki bırakmıştır. Toplam 109 öğrencinin katıldığı projenin her bir alanında Kodlamanın farklı bir alanına ait farkındalık yaratılmak hedeflenmişti.


Öğrencilerden aldığımız anket datalarının sonuçları da bizleri geleceğimiz adına umutlandırdı. Eğitimde fırsat eşitliği ilkesi gözetilerek yürütülen projenin gelecekteki teknolojilerin evrensel sonuçları ile deörtüşen çıktılar vermesi, Anabilim olarak bizleri, daha farklı projelerde yer almak yönünde heyecanlandırmış, gelecek adına umutlandırmıştır.


Sizler de bizimle birlikte aynı heyecanı yaşamak ister misiniz? Lütfen cep telefonunuza Aurasma uygulamasını yükleyin ve Anabilim kanalını takip edin.Aşağıdaki Oryantiring haritasına aurasma ile bakmanız yeterli. İyi seyirler...


Oryantiring haritası için tıklayınız.


Anket sonuçları için tıklayınız.

Diğer Haberler

Lüküs Hayat Müzikali için geri sayım başladı!
Anabilim Anadolu Lisesi Müzikal Tiyatro Topluluğumuz bu yıl, Türk tiyatrosunun en beğenilen eserlerinden biri haline gelen Ekrem Reşit Rey’in kaleme aldığı, bestesi Cemal Reşit Rey’e ait olan eğlencel..

Devamı
Anabilim Dublaj Takımı iftiharla sunar!
25 Mayıs’ta, Anabilim Ortaokul 5. sınıf öğrencileri arasında Dubbing Fest (Dublaj Festivali) düzenlendi. 15 takım hâlinde yarışan öğrencilerimiz, hazırlık aşamalarında bile oldukça heyecanlı ve neşe..

Devamı
“Spelling Bee Yarışması”nda kelimeleri hızlı ve doğru hecelemek için yarıştık.
Sabırsızlıkla beklenen 2. sınıflar Spelling Bee Yarışması Ümraniye ve Sancaktepe Kampüslerimizde büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Öğrencilerimiz, yarışma öncesinde hazırlanan kelime listesi..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL