Anabilim, Google İş Birliğiyle Code Forest Etkinliğini Gerçekleştirdi

Türkiye’den destek almaya hak kazanan ilk ve tek özel okul olan Anabilim, Google iş birliğiyle Code Forest etkinliğini gerçekleştirdi.


Sancaktepe Müdürümüz Tuba Aksoy Pehlivan,Sancaktepe ŞubeMili Eğitim Müdürleri Osman Atacan ve Kamil Alagöz'ün de katılımı ile14-15 Ekim 2017 tarihlerinde Veysel Karani Okulunda yapılan Code Forest projesi hem öğrenciler hem öğretmenler adına çokheyecanlı anlara sahne olmuş ve öğrenciler üzerindeolağanüstü bir etki bırakmıştır. Toplam 109 öğrencinin katıldığı projenin her bir alanında Kodlamanın farklı bir alanına ait farkındalık yaratılmak hedeflenmişti.


Öğrencilerden aldığımız anket datalarının sonuçları da bizleri geleceğimiz adına umutlandırdı. Eğitimde fırsat eşitliği ilkesi gözetilerek yürütülen projenin gelecekteki teknolojilerin evrensel sonuçları ile deörtüşen çıktılar vermesi, Anabilim olarak bizleri, daha farklı projelerde yer almak yönünde heyecanlandırmış, gelecek adına umutlandırmıştır.


Sizler de bizimle birlikte aynı heyecanı yaşamak ister misiniz? Lütfen cep telefonunuza Aurasma uygulamasını yükleyin ve Anabilim kanalını takip edin.Aşağıdaki Oryantiring haritasına aurasma ile bakmanız yeterli. İyi seyirler...


Oryantiring haritası için tıklayınız.


Anket sonuçları için tıklayınız.

Diğer Haberler

Anabilim ailesi yeni eğitim öğretim yılına keyifli bir başlangıç yaptı.
Güçlü kadrosu ve büyüyen yapısıyla eğitimde adından söz ettiren bir marka olan Anabilim Eğitim Kurumları, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılına keyifli bir başlangıç yaparak Ümraniye Kampüs bahçesinde ..

Devamı
Anabilim Eğitim Kurumları Binicilik Kulübü sporcularından “Engel Atlama Teşvik Yarışması”nda bir birincilik daha!
Anabilim Spor Kulübü, yetiştirdiği genç sporcularının başarıları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Gelecek dönemde Anabilim Spor Kulübü bünyesinde Akfırat Kampüsü’nde, yeni bir branş olarak aç..

Devamı
Geleceğin Anabilim Eğitim Kurumları Binicilik Kulübü sporcuları “Engel Atlama Teşvik Yarışması”nda birinci oldular!
Anabilim Eğitim Kurumları olarak çocuk gelişiminde sporun önemli bir yeri olduğu bilinciyle kurduğumuz ve sayısız başarıya imza attığımız Anabilim Spor Kulübü, bünyesine ekleyeceği Binicilik Branşın..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL