Okul Aile Birliği üyelerimiz, Down Türkiye Derneği'ni ziyaret etti.Anabilim Sancaktepe ve Ümraniye Okul Aile Birlikleri 2018/2019 eğitim ve öğretim yılına hızlı bir başlangıç yaptı. Her iki kampüste de gerçekleştirilen seçim toplantılarında Hakan Kendirkıran Ümraniye Kampüsü’nün, Neval Karaçar da Sancaktepe kampüsünün başkanı seçilirken başkan yardımcıları ve asil üyeler de belirlendi.

Okul Aile Birliği seçimlerinin akabinde Down Türkiye Derneği’ne, geçen seneden planlanmış olan bağış ziyareti gerçekleştirildi. 2017/2018 döneminde yapılmış olan kermeslerden, özellikle de öğrenci ve öğretmenlerin yoğun ilgi gösterdiği “İkinci El Kitap" kampanyasından elde edilen gelirin önemli bir kısmı Down Türkiye Derneği’ne bağışlandı.


Down sendromlu çocuklara daha iyi imkanlar ve geliştirilmiş bir yaşam imkanı sunabilmek adına Anabilim Okul Aile Birliği ve Down Türkiye Derneği’nin ortaklaşa gerçekleştireceği başkaca projeler ise yıllık plana dahil edildi. İmkanı olmayan ailelere gıda, eğitim ve danışmanlık hizmeti veren Down Türkiye gönüllüleri başta öğrencilerimiz olmak üzere tüm Anabilim Ailesi’ne duyarlılıkları ve yardımseverlikleri için teşekkürlerini iletti.

İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL