Anabilimliler “Yeni Yıla Girerken Arkadaşını Sevindir”di!

Gönüllü Anabilim öğrencileri ve velileri, kardeş okul olan Veysel Karani İlkokulu’na anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdiler.


Bu yıl, 1. Sınıf öğrencilerimiz ‘Yeni Yıla Girerken Arkadaşını Sevindir’ projesiyle kendi harçlıklarından biriktirip, aldıkları oyuncakları kardeş okulumuzdaki öğrencilere hediye ettiler. Özenle seçilen yeni yıl oyuncaklarının kardeş okuldaki öğrenciler üzerinde yarattığı mutluluk görülmeye değerdi.


Anabilim Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimize; paylaşma, yardımlaşma, dayanışma gibi manevi duyguları kazandırmak ve çocuklar arasında sevgi ve kardeşlik bağını güçlendirmek amacıyla her yıl toplum hizmeti çalışmaları yapmaktayız.


Çocuklar, bu çalışmalar sırasında sahip oldukları sosyal duyarlılıklarını güçlendirirken bir yandan da yenilerini kazanırlar. Yaş düzeyine göre çalışmalara yönlendirilen çocuklar, bu doğrultuda üstlendikleri görevlerle paylaşmayı ve sorumluluk almayı öğrenirler.


Diğer Haberler

Karanlıkları Aydınlatır Çocuk!
20 Nisan Cuma günü, Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun ve milli egemenliğimizin bütün dünyaya ilan edilişinin 98. yıl dönümü, Anabilim Eğitim Kurumlarında büyük bir coşkuyla kutlandı. Bu gü..

Devamı
Anabilim Anadolu Lisesi öğrencilerimizden, TÜBİTAK’ta büyük başarı!
16-20 Nisan tarihlerinde Antalya-Kepez Mimar Sinan Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenen, 49. TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Türkiye Finali’nde Coğrafya öğretiminde “STEM – Kodlama” ..

Devamı
Anabilimliler TED Talk’ta buluştu!
19 Nisan 2018’de, Yabancı Diller Bölümü tarafından gerçekleştirilen TED Talk etkinliğinde öğrenciler, güncel konular hakkında bilgi paylaşımında bulundular. Anabilim Eğitim Kurumları 9. sınıf öğren..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL