Anabilimliler “Yeni Yıla Girerken Arkadaşını Sevindir”di!

Gönüllü Anabilim öğrencileri ve velileri, kardeş okul olan Veysel Karani İlkokulu’na anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdiler.


Bu yıl, 1. Sınıf öğrencilerimiz ‘Yeni Yıla Girerken Arkadaşını Sevindir’ projesiyle kendi harçlıklarından biriktirip, aldıkları oyuncakları kardeş okulumuzdaki öğrencilere hediye ettiler. Özenle seçilen yeni yıl oyuncaklarının kardeş okuldaki öğrenciler üzerinde yarattığı mutluluk görülmeye değerdi.


Anabilim Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimize; paylaşma, yardımlaşma, dayanışma gibi manevi duyguları kazandırmak ve çocuklar arasında sevgi ve kardeşlik bağını güçlendirmek amacıyla her yıl toplum hizmeti çalışmaları yapmaktayız.


Çocuklar, bu çalışmalar sırasında sahip oldukları sosyal duyarlılıklarını güçlendirirken bir yandan da yenilerini kazanırlar. Yaş düzeyine göre çalışmalara yönlendirilen çocuklar, bu doğrultuda üstlendikleri görevlerle paylaşmayı ve sorumluluk almayı öğrenirler.


Diğer Haberler

Anabilimliler Quiz Show’da Buluştu!
Anabilim Eğitim Kurumları Yabancı Diller Bölümü tarafından Ataşehir ve Sancaktepe Kampüslerinde gerçekleştirilen Quiz Show etkinliklerinde öğrenciler, heyecan ve rekabet dolu dakikalar yaşadılar.Ana..

Devamı
Anabilim Giriş Sınavı İçin Ön Kayıtlar Başladı!
2018-2019 Eğitim-öğretim döneminde Anabilimli olmak isteyenler 4 Mart Pazar günü saat 10:00’da yapılacak olan Anabilim Giriş Sınavı’nda (AGS) buluşuyor!Eğitim sektöründeki 30 yıllık başarılı yolcu..

Devamı
MEB Gençler Yüzme Yarışları’na Anabilim Başarılarıyla Damga Vurdu!
16-17 Ocak tarihlerinde Burhan Felek Spor Salonu yüzme havuzunda düzenlenen, 83 okuldan 370 sporcunun katıldığı MEB Gençler Yüzme Yarışları’nda; erkek takımımız İstanbul 2.si, bayan takımımız da İst..

Devamı
İLETİŞİM
K.Ataşehir Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık K. Ataşehir Mevkii
Ümraniye / İSTANBUL
Çekmeköy Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL