Anabilimliler “Yeni Yıla Girerken Arkadaşını Sevindir”di!

Gönüllü Anabilim öğrencileri ve velileri, kardeş okul olan Veysel Karani İlkokulu’na anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdiler.


Bu yıl, 1. Sınıf öğrencilerimiz ‘Yeni Yıla Girerken Arkadaşını Sevindir’ projesiyle kendi harçlıklarından biriktirip, aldıkları oyuncakları kardeş okulumuzdaki öğrencilere hediye ettiler. Özenle seçilen yeni yıl oyuncaklarının kardeş okuldaki öğrenciler üzerinde yarattığı mutluluk görülmeye değerdi.


Anabilim Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimize; paylaşma, yardımlaşma, dayanışma gibi manevi duyguları kazandırmak ve çocuklar arasında sevgi ve kardeşlik bağını güçlendirmek amacıyla her yıl toplum hizmeti çalışmaları yapmaktayız.


Çocuklar, bu çalışmalar sırasında sahip oldukları sosyal duyarlılıklarını güçlendirirken bir yandan da yenilerini kazanırlar. Yaş düzeyine göre çalışmalara yönlendirilen çocuklar, bu doğrultuda üstlendikleri görevlerle paylaşmayı ve sorumluluk almayı öğrenirler.


Diğer Haberler

Geleceğin Anabilim Eğitim Kurumları Binicilik Kulübü sporcuları “Engel Atlama Teşvik Yarışması”nda birinci oldular!
Anabilim Eğitim Kurumları olarak çocuk gelişiminde sporun önemli bir yeri olduğu bilinciyle kurduğumuz ve sayısız başarıya imza attığımız Anabilim Spor Kulübü, bünyesine ekleyeceği Binicilik Branşın..

Devamı
Her veda yeni bir başlangıçtır.
Duygusal anların yaşandığı ortaokul ve lise mezuniyetleri, 11-12-13 Haziran 2018 tarihlerinde Sancaktepe ve Ümraniye Kampüslerimizde gerçekleştirildi. 11 Haziran’da Ümraniye Kampüsünde ve 13 Haziran..

Devamı
Akademi Lig Miniminik Kategorisi İstanbul Finali’nde, Anabilim Basketbol Takımımız Asya ve İstanbul Şampiyonu!
2017-2018 sezonunda 26takımın yarıştığı “Akademi Lig Müsabakaları”na katılan Anabilim BasketbolU10 2008 doğumlu okul takımımız toplamda 14 galibiyetle “Asya ve İstanbul Şampiyonu” oldu.Müsabakalar ..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL