Anabilim, Google İş Birliğiyle Code Forest Etkinliğini Gerçekleştirdi

Türkiye’den destek almaya hak kazanan ilk ve tek özel okul olan Anabilim, Google iş birliğiyle Code Forest etkinliğini gerçekleştirdi.


Sancaktepe Müdürümüz Tuba Aksoy Pehlivan,Sancaktepe ŞubeMili Eğitim Müdürleri Osman Atacan ve Kamil Alagöz'ün de katılımı ile14-15 Ekim 2017 tarihlerinde Veysel Karani Okulunda yapılan Code Forest projesi hem öğrenciler hem öğretmenler adına çokheyecanlı anlara sahne olmuş ve öğrenciler üzerindeolağanüstü bir etki bırakmıştır. Toplam 109 öğrencinin katıldığı projenin her bir alanında Kodlamanın farklı bir alanına ait farkındalık yaratılmak hedeflenmişti.


Öğrencilerden aldığımız anket datalarının sonuçları da bizleri geleceğimiz adına umutlandırdı. Eğitimde fırsat eşitliği ilkesi gözetilerek yürütülen projenin gelecekteki teknolojilerin evrensel sonuçları ile deörtüşen çıktılar vermesi, Anabilim olarak bizleri, daha farklı projelerde yer almak yönünde heyecanlandırmış, gelecek adına umutlandırmıştır.


Sizler de bizimle birlikte aynı heyecanı yaşamak ister misiniz? Lütfen cep telefonunuza Aurasma uygulamasını yükleyin ve Anabilim kanalını takip edin.Aşağıdaki Oryantiring haritasına aurasma ile bakmanız yeterli. İyi seyirler...


Oryantiring haritası için tıklayınız.


Anket sonuçları için tıklayınız.

Diğer Haberler

Anabilimli Gençler Tarihin İzlerini Sürdüler
Anabilim Eğitim Kurumları 10 A-B-C Sınıfı öğrencileri, Sultan Ahmet Alan gezisi gerçekleştirdi. İlk durak olan Eski Bizans Sarayı’nın önünden III. Ahmet Çeşmesine doğru yol alındı. Bu görkemli sanat..

Devamı
Anabilimliler TED Talks’ta buluştu!
8 Aralık'ta Anabilim Eğitim Kurumları Yabancı Diller Bölümü tarafından gerçekleştirilen TED Talks etkinliğinde öğrenciler, güncel konular hakkında bilgi paylaşımında bulundular. Anabilim Eğitim Kuru..

Devamı
Üniversite Gezileri Öğrencilerimizin Geleceğine Işık Tutuyor
Anabilim Kariyer Günleri kapsamında, öğrencilerimize meslek seçimi ve kariyer planlamasında ışık tutması amaçlanan üniversite ve bölümler hakkında bilgi sahibi olabilmeleri, geleceklerine yönelik se..

Devamı
İLETİŞİM
K.Ataşehir Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık K. Ataşehir Mevkii
Ümraniye / İSTANBUL
Çekmeköy Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL