Geleceğin Anabilim Eğitim Kurumları Binicilik Kulübü sporcuları “Engel Atlama Teşvik Yarışması”nda birinci oldular!Anabilim Eğitim Kurumları olarak çocuk gelişiminde sporun önemli bir yeri olduğu bilinciyle kurduğumuz ve sayısız başarıya imza attığımız Anabilim Spor Kulübü, bünyesine ekleyeceği Binicilik Branşında şimdiden ödül almaya başladı.


Türkiye Binicilik Federasyonu tarafından 08 Haziran 2018 tarihinde düzenlenen Engel Atlama Teşvik Yarışması’na bireysel olarak katılan sporcularımız 80 cm Yıldız Genç, Genç Yetişkin, Yetişkin kategorisinde birincilik alarak hepimizi gururlandırdılar.

Gelecek dönem her yaştan başarılı sporcular yetiştirmek ve çocukları binicilik sporuna teşvik etmek amacıyla Anabilim Spor Kulübü bünyesinde yeni bir branş olarak açılacak olan Binicilik Kulübü, Akfırat Kampüsümüzde modern ve teknolojik tesisi ile geniş bir alana kurulacaktır.


Pek çok kulübün ve profesyonel sporcunun boy gösterdiği bu yarışmada birinci olan sporcumuzu ve destek olan tüm antrenörlerimizi kutlar, nice başarılara imza atmalarını dileriz.


İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL