Anabilim ailesi yeni eğitim öğretim yılına keyifli bir başlangıç yaptı.Güçlü kadrosu ve büyüyen yapısıyla eğitimde adından söz ettiren bir marka olan Anabilim Eğitim Kurumları, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılına keyifli bir başlangıç yaparak Ümraniye Kampüs bahçesinde kahvaltı düzenledi. 30 yılı aşkın süredir önemli başarılara imza atan Anabilim Eğitim Kurumları, birlik ve beraberliğini güçlendirmek, Anabilim ailesinin yeni üyeleriyle tanışmak için düzenlediği organizasyonla yeni döneme “Merhaba” dedi.


Ümraniye İlkokul Müdürü Ferah Kebabcı’nın yeni eğitim öğretim yılını kutlaması, yeni dönem yönetici ve rehber öğretmenleri tanıtması ve Anabilim ailesinin yeni üyelerine “Hoş geldiniz.” demesinin ardından, Anabilim Eğitim Kurumları Kurucusu Niyazi Kılıç ve İcra Kurulu Üyesi Seda Aytaçlı’nın yer aldığı, akademik ve idari kadronun hazır bulunduğu leziz kahvaltıya geçildi. Renkli görüntülere sahne olan ve sıcak bir atmosferde gerçekleşen kahvaltı, yoğun geçecek olan yeni bir sene için motivasyon kaynağı oldu.


Kahvaltının ardından Eğitmen Gamze Baytöre liderliğinde “Senin de kahramanların vardı, sen de birilerinin kahramanısın.” temalı eğitimde, öğretmenlerle “öğrencilerle iletişim, takım çalışması ve öğrencinin kalbine dokunabilmek” konularında çalışmalar yapıldı.


1987’den beri Anabilimi güçlü kılan, eğitim yolculuğunda hız kesmeden ilerlememizi sağlayan tüm Anabilim ailesine teşekkür ediyor; başarılı bir yıl diliyoruz.

İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL