Anabilim, 30.Yılını Kutladı!

Anabilim Eğitim Kurumları 30. Kuruluş yıldönümünü, “Anabilimin İnci”lerinin yeteneklerini sergilediği çok özel bir geceyle kutladı.

 

Bilimin gücünü rehber edinerek çıktığı yolda emin adımlarla ilerleyen Anabilim Eğitim Kurumları, 30. Kuruluş yıldönümünü 29 Mayıs Pazartesi günü gerçekleşen muhteşem bir geceyle kutladı.  Gece öncesi izleyiciler, kendi tasarladıkları figürlere tuvalin üzerinde hayat veren, iki-üç boyutlu, renk, desen, çizim ve farklı materyaller ile hayal güçlerini yansıtan Anabilim öğrencilerinin yapmış olduğu çalışmalar ile sanata doydular. Sergi ve kokteyl ile yapılan açılıştan sonra, Anabilim Ataşehir Kampüsü Konferans Salonundaki “inci” temasıyla hazırlanan çok özel programa geçildi. Okan Karacan’ın sunumuyla renklenen 30. Yıl programı, etkili bir barkovizyon gösterisi ile başladı. Barkovizyon sonrası Anabilimin 30 yıllık öyküsünün başkahramanı olan Anabilimin “İnci”leri, gece boyunca sahnede yeteneklerini sergiledi. 30. yıl özel gecesinde, Anabilim öğrencilerine, İstanbul Dans Factory ekibinden Marmara Üniversitesi Korosuna, İstanbul Devlet Opera Balesinden, Yol Project ekip üyelerine kadar birbirinden değerli kişiler ve gruplar da eşlik etti.

 

 

Çok özel anlara sahne olan program boyunca “Anabilim İncileri Koruncuk İncilerine El Veriyor” projesi kapsamında Koruncuk Vakfı için bağış toplandı. Koruncuk Vakfı yönetiminin de hazır bulunduğu gecede, bu güzel birliktelik anısına kurum ve kişilere plaket takdim edildi. Sosyal sorumluluk projesine destek veren herkese teşekkürlerini sunan Anabilim Eğitim Kurumları İcra Kurulu Üyesi Seda Zeynep Aytaçlı “"Eğitim sektöründe çalışmanın en gurur verici yanı anaokulunda, ilkokulda Anabilim Ailesine katılan minicik öğrencilerimizin bu sahnede bu özel gecede muhteşem performanslarıyla büyüdüklerine tanıklık etmek.” şeklinde konuştu.  30 yıl önce Anabilim Eğitim Kurumları’nı kurarak çıkılan yolda, bugün ‘geçmişten geleceğe köprü olma’ misyonuyla hizmet veriyor olmanın haklı gururunu ve onurunu yaşadıklarını belirten Aytaçlı  “Anabilim markası, ülke gerçeklerine duyarlı, sorunlara bilimsel ve evrensel çözümler üreten, eğitimdeki gelişmeleri sadece takip eden değil, aynı zamanda eğitime yön veren bir eğitim kurumu olarak önemli bir değer olmaya devam edecek. Eğitimi K12 bütünlüğünde layığıyla sunan çok az sayıda kalmış eğitim kurumları arasından bizleri seçen siz değerli velilerimize de ayrıca teşekkür ediyoruz. Öğrencisinden velisine, çalışanından paydaşına biz kocaman bir aileyiz, nice 30 yıllara." dedi.

 

 

Yol Project’in de sahne aldığı gecenin finali ise tüm davetlilerin bahçede, “Anabilim İnci Yılı” pastasının Anabilim Eğitim Kurumları Kurucusu, İcra Kurulu Üyeleri, Okul Müdürleri - Müdür Yardımcıları ve Zümre Başkanları tarafından görsel bir şölenle hep beraber kesilmesiyle yapıldı.Diğer Haberler

Anabilim ailesi yeni eğitim öğretim yılına keyifli bir başlangıç yaptı.
Güçlü kadrosu ve büyüyen yapısıyla eğitimde adından söz ettiren bir marka olan Anabilim Eğitim Kurumları, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılına keyifli bir başlangıç yaparak Ümraniye Kampüs bahçesinde ..

Devamı
Anabilim Eğitim Kurumları Binicilik Kulübü sporcularından “Engel Atlama Teşvik Yarışması”nda bir birincilik daha!
Anabilim Spor Kulübü, yetiştirdiği genç sporcularının başarıları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Gelecek dönemde Anabilim Spor Kulübü bünyesinde Akfırat Kampüsü’nde, yeni bir branş olarak aç..

Devamı
Geleceğin Anabilim Eğitim Kurumları Binicilik Kulübü sporcuları “Engel Atlama Teşvik Yarışması”nda birinci oldular!
Anabilim Eğitim Kurumları olarak çocuk gelişiminde sporun önemli bir yeri olduğu bilinciyle kurduğumuz ve sayısız başarıya imza attığımız Anabilim Spor Kulübü, bünyesine ekleyeceği Binicilik Branşın..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL