ANABİLİM SPOR KULÜBÜ'NDEN BÜYÜK BAŞARI!

Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından5-8 Aralık 2019 Tarihinde Ankara Keçiören Yüzme Havuzunda düzenlenen 11-12 yaş Ulusal gelişim Projesi Türkiye yüzme şampiyonasına 246 kulüpten 1250 sporcu iştirak etmiştir. Anabilim Spor Kulübü olarak 18 sporcu ile iştirak ettiğimiz müsabakalarda aldığımız dereceler aşağıdaki gibidir;

Altın Madalya Kazanan Sporcularımız

Azra Oğuz A4 Barajı Altın Madalya

Duru Oğuz A4 Barajı Altın Madalya

Bilge Nur Gülay A4 Barajı Altın Madalya

Damla Kesir A4 Barajı Altın Madalya

Dila Saraçoğlu A4 Barajı Altın Madalya

Can Batu Okutan A3 Barajı Altın Madalya

Gümüş Madalya Kazanan sporcularımız

Ege Özgen A2 Barajı Gümüş Madalya

Bahadır Koyutürk A2 Barajı Gümüş Madalya

Emre Kayra Kaya A2 Barajı Gümüş Madalya

Umut Altıntaş A2 Barajı Gümüş Madalya

Burak Ege BabacanA2 Barajı Gümüş Madalya

Efe Pazarcıoğlu A2 Barajı Gümüş Madalya

Bronz Madalya Kazanan Sporcularımız

Onur Şentürk A1 Barajı Bronz Madalya

Ayhan Can Oğuz A1 BarajıBronz Madalya

Duru Güven A1 BarajıBronz Madalya

Rüzgar Ünal AydınA1 BarajıBronz Madalya

Zehra Özkan A1 BarajıBronz Madalya

Ada Armutçu A1 BarajıBronz Madalya

Ayrıca 4x100 Serbest Bayrak 11 yaş Bayan Takımımız (DURU-AZRA-DİLA-BİLGENUR) Türkiye 3. olmuştur.

Diğer Haberler

4. SINIFLARIMIZ İLE DÜNYA PARALARINA YOLCULUK!
Ümraniye 4. Sınıf öğrencilerimiz ile Türkiye İş Bankası Müzesi’nde Türk ve dünya paralarının incelendiği genel kültür atölyesine katıldık. Geçmişten günümüze kadar paranın gelişimini ve geçirdiği safh..

Devamı
ÖĞRENCİLERİMİZ BENZERSİZ BİR MATEMATİK UYGULAMASI OLAN MATBEG İLE TANIŞTI
4, 5, 6, 7 ve 8. sınıf katılımcı öğrencilerimiz çeşitli aparatlar ve boyama kalemleri ile günlük yaşam problemleri ve sıra dışı problemlere yanıt aradıkları gerçek yaşam ile matematiği ilişkilendirm..

Devamı
10-11. SINIFLAR İŞ HAYATINI DENEYİMLİYOR
Çağdaş ve modern eğitim anlayışla ilklerin öncüsü olan Anabilim Eğitim Kurumları; Her yaştan bireyin kapasite ve yeteneklerinin hak ettiği bir geleceği yaşaması amacıyla 10. ve 11. sınıflı genç Ana..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Maltepe Kampüs
Başıbüyük Mah. Dinçerler Sok . No:5 A/B Blok Maltepe/İstanbul
Ataşehir Fen Teknoloji ve Anadolu Lisesi
Ataşehir Fen Teknoloji ve Anadolu Lisesi
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL
Yenişehir Anaokulu
Site Mah, Atay Cad. No:88 Yenişehir / Ümraniye