’7 Kocalı Hürmüz' Tiyatro Oyunu Duyurusu.

Sadık Şendil’in kaleme aldığı hepimizin yakından bildiği ‘’7 Kocalı Hürmüz’’ oyunu Anabilim Eğitim Kurumları’nda yeniden hayat buluyor.

 
Anabilim Tiyatro Kulübü tarafından aylardır büyük bir özveriyle hazırlanan “7 Kocalı Hürmüz’’ galası , 9 Haziran Perşembe Günü Ataşehir Kampüsü’nde Emre Karaca’nın koreografisi ve Cengiz Çevik’in yönetmenliğinde gerçekleşecek. İBB Şehir Tiyatroları  32. Genç Günler Tomris İncer Liselerarası Tiyatro Festivali'nde "En İyi Kostüm Tasarım", "En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu" ve 14. PAM Liselerarası Tiyatro Festivali'nde  "En İyi Kostüm", "Profilo Juri Özel Ödülü" ile taçlandırılan  müzikalde Türkan Şoray, Erkan Can, Ezel Akay, Gökçe Bahadır, Nefise Karatay, Pelin Akil, Cengiz Küçükayvaz ve sürpriz isimler onur konuğu olarak yer alacak. Bu özel geceye sizleri de davet ediyoruz.


(Not:  Seyirci katılımı, konferans salonu kapasitesiyle sınırlıdır.  Olası sorularınız için Pınar Aydın’a 415 00 00 \ 1115 numaralı dahiliden veya pinaraydin@anabilim.k12.tr adresinden ulaşabilirsiniz)

7KocalıHürmüz
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL