Welcome to School and Yoga Fun Day Party !

Anabilim Anaokulları, 27 Eylül Salı günü Suadiye Anabilim Anaokulu’nda Okula Merhaba ve Yoga Eğlence Günü partisinde buluştu. Parti, Anabilim Anaokulları’nda okuyan 5/6 yaş grubu öğrencilerinin katılımı ile büyük bir coşkuyla gerçekleşti.

 

Öğrenciler karşılanıp fotoğraflar çekildikten sonra kendi sınıfları için belirlenen renklere oturdular. Parti “Hello” şarkısıyla danslar eşliğinde başladı, zumba ve diğer şarkılarla devam etti.  Partinin olmazsa olmazı yoga hareketlerinin birer birer yapıldığı anlarda eğlence doruğa çıktı.

 

Rengârenk balonların içinde öğrencilerimizi bir de sürpriz bekliyordu. Bu balonları patlatıp içindeki sakızı kazandılar. Ancak sürpriz burada bitmiyordu. Öğrencilerimizin her biri yoga etkinliğindeki başarılarından dolayı birer madalya kazandılar. Öğrencilerimiz, partideki ikramlardan yiyerek yine müzikler eşliğinde partiden ayrıldılar. Son derece keyifli geçen Okula Merhaba ve Yoga Eğlence Günü Parti’si ile Anabilim Anaokullarında benzersiz bir İngilizce etkinlik günü yaşandı.

 

İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL