Koç Müzesi Gezisi

Sancaktepe ve Ataşehir 7.sınıfları ve Fen-Matematik öğretmenleri ile birlikte 6 Haziran Salı günü Rahmi Koç Müzesi’nde Fen ve Teknoloji- Matematik Atölyelerine katıldık. Hareket ve Kuvvet Ünitesinin içeriğine uygun olarak hazırlanmış merak, araştırma, keşfetme ve inceleme tutkusunu canlı tutmak amacıyla düzenlenen Fen Ve Teknoloji Atölyesi; Büyük Patlama'dan günümüze kadar uzanan 13.8 milyar yıllık süreci dev panolar ve Sihirli Küre'den paylaşılan görüntülerle öğrencilere aktarmanın hedeflendiği ; yıldızların, galaksilerin, diğer tüm gök cisimlerinin ve içinde bulunduğumuz Güneş Sistemi'nin evrendeki oluşum sürecinin uzmanlar tarafından anlatıldığı Astronomi Atölyesi; Matematik ve Fen Bilimlerini “anlaşılmaz, erişilmez” olmaktan çıkarıp “dokunulabilir, sevilebilir” kılmayı hedefleyen “Renkli Matematik Dünyası-Eğlen+Öğren” Atölyesi ile öğrencilerimiz gruplar halinde çalıştılar. TEOG sürecine girecekleri 2017-2018 eğitim yılı öncesi bu atölyeler , öğrencilerimizi bir an da olsa akademik ve eğlenceli bir dünyaya götürdü.Diğer Haberler

Münazarada "Nükleer Enerji" mücadelesi
Türkçe-Edebiyat Zümresinin her sene düzenlediği “Münazara Etkinliği”, bu yıl da 7. sınıflar arasında 15 Mayıs Salı günü Ümraniye ve Sancaktepe Kampüslerinde gerçekleşti. Öğrencilerin güncel konuları..

Devamı
"Artistik Yüzme Şampiyonası"nda Anabilim farkı!
11-12-13 Mayıs tarihleri arasında Burhan Felek Yüzme Havuzu’nda düzenlenen “Artistik Yüzme Türkiye Şampiyonası”ndaSolo, Kombo,Düet ve Bireysel branşlarda başarılı sonuçlar alan sporcu ve antrenörle..

Devamı
V. İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bianeli'ndeyiz!
V. Istanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bianeli 19 Nisan 2018 - 25 Mayıs 2018 tarihleri arasında MKM Beşiktaş Çağdaş Sanat Galerisi düzenlendi. Bu sene düzenlenen Bianel seçici kurul tarafından Anabilim..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL