“Dilimiz Kimliğimiz” Temalı Afişler Hazırladık!

Türkçenin önemini kavratmak, öğrencilerin doğru Türkçe ile iletişim kurmalarını sağlamak ve öğrencilerde bu anlamda farkındalık oluşturmak adına Ataşehir ve Sancaktepe Kampüsü 6. sınıf öğrencileri arasında “Dilimiz Kimliğimiz” temalı afiş yarışması düzenlenmiştir.

Şubat ayında duyurusunun yapıldığı yarışma için öğrenciler, afişlerini önce zihinlerinde oluşturdular. Bazı öğrenciler, afişlerini kendileri çizerken bazıları da bilgisayar ortamında farklı tasarımlar hazırladı.

Öğrenciler, dilin ülke için önemini anlattıkları afişlerini 5-12 Mart tarihleri arasında ASTA’da yarışma için belirlenen bölüme yüklediler.

Tüm afişler, Türkçe Edebiyat Zümresi öğretmenleri tarafından değerlendirilerek temaya en uygun beş afiş belirlendi. Seçilen beş afiş, kazananı belirlemek için oylamaya sunuldu. Bir hafta süren oylama çok yoğun ilgi gördü.

Tüm öğrencilerimize ve velilerimize açık olan oylama sonucunda birinci olan öğrencimiz Ataşehir Kampüsü 6-C sınıfından Zeynep Savaş oldu. Okul Müdürü Sinem Özdek, Zeynep Savaş’ı tebrik ederek ödülünü verdi, başarılarının devamını diledi.

Diğer Haberler

Anabilim ailesi yeni eğitim öğretim yılına keyifli bir başlangıç yaptı.
Güçlü kadrosu ve büyüyen yapısıyla eğitimde adından söz ettiren bir marka olan Anabilim Eğitim Kurumları, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılına keyifli bir başlangıç yaparak Ümraniye Kampüs bahçesinde ..

Devamı
Anabilim Eğitim Kurumları Binicilik Kulübü sporcularından “Engel Atlama Teşvik Yarışması”nda bir birincilik daha!
Anabilim Spor Kulübü, yetiştirdiği genç sporcularının başarıları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Gelecek dönemde Anabilim Spor Kulübü bünyesinde Akfırat Kampüsü’nde, yeni bir branş olarak aç..

Devamı
Geleceğin Anabilim Eğitim Kurumları Binicilik Kulübü sporcuları “Engel Atlama Teşvik Yarışması”nda birinci oldular!
Anabilim Eğitim Kurumları olarak çocuk gelişiminde sporun önemli bir yeri olduğu bilinciyle kurduğumuz ve sayısız başarıya imza attığımız Anabilim Spor Kulübü, bünyesine ekleyeceği Binicilik Branşın..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL