Bir Varmış Bir Yokmuş

Anabilim Eğitim Kurumları Ataşehir ve Sancaktepe Kampüslerinde gerçekleştirilen “Masal” temalı “1. Sınıflar Sene Sonu Gösterisi” renkli görüntülere sahne oldu. 25 Mart Cumartesi Ataşehir’de, 1 Nisan Cumartesi günü Sancaktepe’de öğrenci ve velileri bir araya getiren etkinlikte, programın sunuculuğunu Ataşehir’de Doğa Bölükbaş ve Efe Çetin; Sancaktepe’de ise Ada Demirer ve Gülse Göçer üstlendi. 

 

Gösterimiz, masal anlatıcılarının hayali ögelerle süsledikleri sözleriyle salondakileri masalın büyülü dünyasına davet etmesiyle başladı. Bu davetin ardından sahne alan koronun keyifli performansından sonra gösterimiz, tüm öğrencilerimizin yer aldığı barkovizyon gösterimi ile devam etti. Öğrencilerin tüm yıl yaşadıklarından kesitler sunan gösterim, yüzlerde tatlı bir tebessüm yarattı. Bu güzel gösterimin ardından Bogwa, İngilizce Drama, Jimnastik, Yaratıcı Drama, Bale ve Modern Dans Kulüplerinin minik öğrencileri, sergiledikleri performanslarla tüm velileri kendilerine hayran bıraktılar.

 

Etkinliklerin sona ermesinden sonra Ataşehir Kampümüzde İlkokul Müdürümüz Ferah Kebabcı, Sancaktepe Kampüsümüzde İlkokul ve Ortaokul Müdürümüz Tuba Aksoy Pehlivan; bu güzel gösteri için öğrencilerimizi kutlayarak beğenilerini dile getirdiler. İzleyenler tarafından oldukça beğenilen gösterimiz, Anabilim Marşı’nın coşkuyla söylenmesi ile son buldu.İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL