Anabilimde Parti Zamanı

Sancaktepe ve Ataşehir kampüslerimizde, heyecanla beklenen “Kidz Wonder” ve “Little Bridge” partileri büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştirildi.


Sene boyunca her hafta 3. sınıf öğrencilerimiz “Kidz Wonder”ı, 2. ve 4. sınıf öğrencilerimiz ise  “Little Bridge” Web tabanlı eğitim programının aktivitelerini internet üzerinden zevkle yaptılar. Yılsonunda, tüm ödevlerini tamamlamış olan öğrencilerimiz heyecanla bekledikleri partilere katılma hakkı kazandılar. Gerçekleştirilen partiler, öğrencilerimiz tarafından sevinçle ve mutlulukla karşılandı. Öğrencilerimizin çok eğlendiği partilerde pinyata patlatma, çuval yarışı, balon yarışı gibi birçok farklı oyunlar vardı. Özellikle pinyataların içinden çıkan küçük sürprizler öğrencilerimizi çok mutlu etti.Diğer Haberler

19. AnaBilim Günü İçin Geri Sayım Başladı!
Bilimin ve bilim insanlarının daima yanında olan Anabilim Eğitim Kurumları olarak, Dr. Yavuz Dizdar’ın konuşmacı olarak katılacağı Geleneksel AnaBilim Günü’müzün bu sene 19.sunu ge..

Devamı
V. Bilim Kurgu Kısa Film Yarışması Başladı!
Bu seneki konseptimiz; "EvdeBilim Spotu" Öğrencilerimiz evlerinde gerçekleşen olaylara bilimsel bir pencereden baktılar. Yaratıcılıklarını ve bilgilerini birleştirerek ilk yönetmenlik heyecanıyla k..

Devamı
Bir Hüzünlü Zaferin Hikayesi: ÇANAKKALE 1915
Ataşehir ve Sancaktepe Kampüslerimizde 16 Mart Cuma günü gerçekleştirdiğimiz iki ayrı tören ile 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi andık.Sancaktepe Kampüsünde, 7. sınıf öğrencileri Beyza Kara..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL