Anabilimde Gırgıriye’ye Şenlikli Gala

 “Gırgıriye” ‘nin galası, Anabilim Eğitim Kurumları’nda 8 Haziran Perşembe günü ünlü sanatçıların katılımıyla gerçekleşti.


Anabilim Eğitim Kurumları öğrencileri bu yıl, MÜJDAT GEZEN’ in eğlenceli eseri “GIRGIRİYE” yi izleyici ile buluşturdu. Özel Anabilim Anadolu Lisesi Müzikal Tiyatro Topluluğu tarafından sahnelenen “GIRGIRİYE’ ningalasına, Şemsi İNKAYA,  Hacı Ali KONUK, Seren FOSFOROĞLU, Beste YELKEN katılarak, alkışlarıyla destek oldu.


GIRGIRİYE Gala’sında Şemsi İNKAYA’ya “Yaşam Boyu Onur Ödülü” takdim edildi.


Anabilim sahnesinde yeniden hayat bulan ve Profilo Alışveriş Merkezi Liselerarası Tiyatro Buluşmaları Festivali’nde PAM özel ödülüne layık görülen Gırgıriye müzikalinde öğrenciler, performanslarıyla göz doldurdu. Keyifli anlara sahne olan müzikal sonrasında ünlü spiker Emre Tilev’in sunumuyla, Anabilim Eğitim Kurumlarıİcra Kurulu Başkanı Serkan Kılıç ve İcra Kurulu Üyesi Seda Zeynep Aytaçlı tarafından konuklara plaketleri takdim edildi. Anabilimin 30.yılını kutlayan ve “sanat dolu nice 30 yıl” dileklerini sunarak plaketlerini alan Beste Yelken, Seren Fosforoğlu ve Hacı Ali Konuk’un ardından, “Yaşam Boyu Onur Ödülü" almak üzere Şemsi İNKAYA sahneye çıktı. Öğrencilerini yüreklendiren, sanata yönlendiren Anabilime teşekkür ederek sözlerine başlayan İNKAYA, " Gençlerin sahnedeki performansları harikuladeydi. Onları izlerken umutlanmamak mümkün değil. Pek çok oyunlar oynadık, diziler yaptık. Hala ellerim ayaklarım titriyor. Onların heyecanlarını paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum, iyi ki buradayım. “ şeklinde konuştu.  Cengiz ÇEVİK' in yönettiği Seçil DEMİRCAN’ın koreografisini yaptığı müzikal galası, pasta kesimi ve toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.Diğer Haberler

Geleceğin Anabilim Eğitim Kurumları Binicilik Kulübü sporcuları “Engel Atlama Teşvik Yarışması”nda birinci oldular!
Anabilim Eğitim Kurumları olarak çocuk gelişiminde sporun önemli bir yeri olduğu bilinciyle kurduğumuz ve sayısız başarıya imza attığımız Anabilim Spor Kulübü, bünyesine ekleyeceği Binicilik Branşın..

Devamı
Her veda yeni bir başlangıçtır.
Duygusal anların yaşandığı ortaokul ve lise mezuniyetleri, 11-12-13 Haziran 2018 tarihlerinde Sancaktepe ve Ümraniye Kampüslerimizde gerçekleştirildi. 11 Haziran’da Ümraniye Kampüsünde ve 13 Haziran..

Devamı
Akademi Lig Miniminik Kategorisi İstanbul Finali’nde, Anabilim Basketbol Takımımız Asya ve İstanbul Şampiyonu!
2017-2018 sezonunda 26takımın yarıştığı “Akademi Lig Müsabakaları”na katılan Anabilim BasketbolU10 2008 doğumlu okul takımımız toplamda 14 galibiyetle “Asya ve İstanbul Şampiyonu” oldu.Müsabakalar ..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL