Anabilimde Gırgıriye’ye Şenlikli Gala

 “Gırgıriye” ‘nin galası, Anabilim Eğitim Kurumları’nda 8 Haziran Perşembe günü ünlü sanatçıların katılımıyla gerçekleşti.


Anabilim Eğitim Kurumları öğrencileri bu yıl, MÜJDAT GEZEN’ in eğlenceli eseri “GIRGIRİYE” yi izleyici ile buluşturdu. Özel Anabilim Anadolu Lisesi Müzikal Tiyatro Topluluğu tarafından sahnelenen “GIRGIRİYE’ ningalasına, Şemsi İNKAYA,  Hacı Ali KONUK, Seren FOSFOROĞLU, Beste YELKEN katılarak, alkışlarıyla destek oldu.


GIRGIRİYE Gala’sında Şemsi İNKAYA’ya “Yaşam Boyu Onur Ödülü” takdim edildi.


Anabilim sahnesinde yeniden hayat bulan ve Profilo Alışveriş Merkezi Liselerarası Tiyatro Buluşmaları Festivali’nde PAM özel ödülüne layık görülen Gırgıriye müzikalinde öğrenciler, performanslarıyla göz doldurdu. Keyifli anlara sahne olan müzikal sonrasında ünlü spiker Emre Tilev’in sunumuyla, Anabilim Eğitim Kurumlarıİcra Kurulu Başkanı Serkan Kılıç ve İcra Kurulu Üyesi Seda Zeynep Aytaçlı tarafından konuklara plaketleri takdim edildi. Anabilimin 30.yılını kutlayan ve “sanat dolu nice 30 yıl” dileklerini sunarak plaketlerini alan Beste Yelken, Seren Fosforoğlu ve Hacı Ali Konuk’un ardından, “Yaşam Boyu Onur Ödülü" almak üzere Şemsi İNKAYA sahneye çıktı. Öğrencilerini yüreklendiren, sanata yönlendiren Anabilime teşekkür ederek sözlerine başlayan İNKAYA, " Gençlerin sahnedeki performansları harikuladeydi. Onları izlerken umutlanmamak mümkün değil. Pek çok oyunlar oynadık, diziler yaptık. Hala ellerim ayaklarım titriyor. Onların heyecanlarını paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum, iyi ki buradayım. “ şeklinde konuştu.  Cengiz ÇEVİK' in yönettiği Seçil DEMİRCAN’ın koreografisini yaptığı müzikal galası, pasta kesimi ve toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.Diğer Haberler

YKS Yerleştirme Başarılarımızla Gurur Duyuyoruz!
Anabilim Eğitim Kurumları olarak 2017-2018 YKS sınav sonucuna göre; 35 öğrencimizin %49’u vakıf üniversitelerine yüksek başarı bursları ile % 27’si devlet üniversitelerine, %15’i vakıf üniversiteler..

Devamı
Birinci sınıf öğrencilerimizin "İlk" okul heyecanı!
Yeni eğitim yılında bu yıl ilk kez ilkokula başlayacak olan Anabilim öğrencileri için Ümraniye ve Sancaktepe Kampüsleri’nde 03 Eylül Pazartesi itibariyle üç gün sürecek olan “Oryantasyon Programı” b..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL