Okul Aile Birliği Seçimleri Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi

2017/2018 eğitim ve öğretim yılının, 9 Eylül Pazartesi günü başlamasıyla birlikte Okul Aile Birliği de çalışmalarına hızla başladı. Ataşehir ve Sancaktepe Kampüsleri’nde ayrı ayrı gerçekleştirilen toplantılarda Başkan ve Yönetim Kurulu seçimleri yapıldı. Ataşehir Kampüsü, 2 senedir Okul Aile Birliği Başkanlığı görevini başarıyla sürdüren Hakan Kendirkıran ile bir sene daha beraber çalışmaya karar verirken, Sancaktepe Kampüsü geçen senenin Okul Aile Birliği başkanı Neval Tatari Kaçar’a bugüne kadar vermiş olduğu emekler için teşekkür ederek yollarını Gülsen Zeybek ile birleştirdi.


Gerçekleştirilen toplantılarda, her iki kampüsün gönüllü velileri arasından Yönetim Kurulu Üyeleri, Asil ve Yedek Üyeler, Denetçiler seçildi.


Ekiplerini hızla oluşturan Ataşehir ve Sancaktepe Okul Aile Birlikleri bir yıl süresince gerçekleştireceği çalışmalarla bir yandan kendi çocuklarımıza sosyal sorumluluk, toplum bilinci ve yardımlaşma odaklı kazanımlar sağlamayı hedeflerken bir yandan da ihtiyaç sahibi çocuk ya da okullara elini uzatmayı hedefliyor.


İlk adımlarının şimdiden atıldığı yardım projelerini en kısa sürede tamamlayarak sizlerle yeniden buluşmak dileğiyle.

Diğer Haberler

Münazarada "Nükleer Enerji" mücadelesi
Türkçe-Edebiyat Zümresinin her sene düzenlediği “Münazara Etkinliği”, bu yıl da 7. sınıflar arasında 15 Mayıs Salı günü Ümraniye ve Sancaktepe Kampüslerinde gerçekleşti. Öğrencilerin güncel konuları..

Devamı
"Artistik Yüzme Şampiyonası"nda Anabilim farkı!
11-12-13 Mayıs tarihleri arasında Burhan Felek Yüzme Havuzu’nda düzenlenen “Artistik Yüzme Türkiye Şampiyonası”ndaSolo, Kombo,Düet ve Bireysel branşlarda başarılı sonuçlar alan sporcu ve antrenörle..

Devamı
V. İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bianeli'ndeyiz!
V. Istanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bianeli 19 Nisan 2018 - 25 Mayıs 2018 tarihleri arasında MKM Beşiktaş Çağdaş Sanat Galerisi düzenlendi. Bu sene düzenlenen Bianel seçici kurul tarafından Anabilim..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL