4. Sınıf öğrencilerimiz "Dubbing Fest"(Dublaj Festivali) etkinliğinde hem seslendirdiler hem eğlendiler.


4. Sınıf öğrencilerimiz ikinci “Dubbing Fest” (Dublaj Festivali) etkinliğinde seçtikleri film karelerine ve fragmanlara sözler yazarak karakterleri seslendirip canlandırdılar. Onlar seslendirirken bizler de film ve animasyon karakterlerini onların sesinden dinledik, izledik ve çok eğlendik. Minion’lardan, Sponge Bob’a; Lego’dan Mickey Mouse’a kadar birçok karakteri seslendiren öğrencilerimiz İngilizceye olan hakimiyetlerini ve rol yeteneklerini de başarılı bir şekilde gözler önüne serdiler.

 Bu yıl ikincisini gerçekleştirdiğimiz ve tüm 4. ve 5. sınıf öğrencilerimiz tarafından izlenen “Dubbing Fest” (Dublaj Festivali) etkinliği tüm öğrenci ve öğretmenlerimiz tarafından çok beğenildi. Jüri üyelerinin birinci seçmek konusunda oldukça zorlandığı gözlemlendi.

Diğer Haberler

Karanlıkları Aydınlatır Çocuk!
20 Nisan Cuma günü, Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun ve milli egemenliğimizin bütün dünyaya ilan edilişinin 98. yıl dönümü, Anabilim Eğitim Kurumlarında büyük bir coşkuyla kutlandı. Bu gü..

Devamı
Anabilim Anadolu Lisesi öğrencilerimizden, TÜBİTAK’ta büyük başarı!
16-20 Nisan tarihlerinde Antalya-Kepez Mimar Sinan Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenen, 49. TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Türkiye Finali’nde Coğrafya öğretiminde “STEM – Kodlama” ..

Devamı
Anabilimliler TED Talk’ta buluştu!
19 Nisan 2018’de, Yabancı Diller Bölümü tarafından gerçekleştirilen TED Talk etkinliğinde öğrenciler, güncel konular hakkında bilgi paylaşımında bulundular. Anabilim Eğitim Kurumları 9. sınıf öğren..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL