3. Sınıf öğrencilerimiz “Anabilim Quiz Show” etkinliği gerçekleştirdi.


3. sınıf öğrencilerimizin heyecanla ve severek katıldıkları “Anabilim Quiz Show” bilgi yarışmamız geniş bir katılımla gerçekleşti.

Üç grup halinde yarışan 3. sınıf öğrencilerimiz sorulan sorulara akıcı bir şekilde cevap verirken kıyasıya bir mücadele yaşadılar. Rekabet duygusunu tadarken hem eğlendiler hem de öğrendiler.

İngilizce Bölümü olarak, küçük sınıflarda yaşayarak ve eğlenerek öğrenme ilkemizden yola çıkarak gerçekleştirdiğimiz bilgi yarışmasında öğrencilerimiz akıcı bir şekilde soru cevap yeteneklerini pekiştirirken rekabeti bir motivasyon aracı olarak kullanmayı başardılar. Coşkulu katılım bizleri de çok memnun etti.

Katılan tüm öğrencilerimiz “Quiz Show” madalyası alırken kazanan öğrencilerimiz “Quiz Show” sertifikası ile ödüllendirildi. Yarışmaya katılan öğrencilerimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Diğer Haberler

Karanlıkları Aydınlatır Çocuk!
20 Nisan Cuma günü, Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun ve milli egemenliğimizin bütün dünyaya ilan edilişinin 98. yıl dönümü, Anabilim Eğitim Kurumlarında büyük bir coşkuyla kutlandı. Bu gü..

Devamı
Anabilim Anadolu Lisesi öğrencilerimizden, TÜBİTAK’ta büyük başarı!
16-20 Nisan tarihlerinde Antalya-Kepez Mimar Sinan Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenen, 49. TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Türkiye Finali’nde Coğrafya öğretiminde “STEM – Kodlama” ..

Devamı
Anabilimliler TED Talk’ta buluştu!
19 Nisan 2018’de, Yabancı Diller Bölümü tarafından gerçekleştirilen TED Talk etkinliğinde öğrenciler, güncel konular hakkında bilgi paylaşımında bulundular. Anabilim Eğitim Kurumları 9. sınıf öğren..

Devamı
İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Caddesi
Kahraman Sokak No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi
Manyas Sokak No: 5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Caddesi
Tüccar Katibi Sokak No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Caddesi
Durmuşoğlu Sokak No: 22
Çekmeköy / İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak
No: 74 Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mahallesi
Feraset Sokak No: 10
Ümraniye / İSTANBUL